Šokoladinis pyragas be miltų

Ingredientai: Kiaušiniai - 6 vienetai, Cukrus - 150 gramai, Kakava - 50 gramai, Grietinėlė - 200 mililitrai, 75 % šokoladas - 2 vienetai.

Išplakite baltymus iki standžių putų, supilkite pusę cukraus ir plakite dar 1 minutę. Trynius išplakite iki baltumo su likusiu cukrumi. Į trynių masę įmaišykite kakavą, po truputį - baltymus. Skardą išklokite kepimo popieriumi, patepkite riebalais ir paskirstykite ant viršaus tešlą. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie pusvalandį. Iš pradžių pyragas iškils, o po to - susmuks. Iškepusį padalinkite į 4 dalis ir išimkite iš skardos. Paruoškite kremą. Grietinėlę beveik užvirinkite, nukaiskite, sudėkite trupintą šokoladą, išmaišykite, kad ištirptų ir išeitų vienalytis kremas. Patepkite pyrago viršų ir šonus šokoladu, sudėkite vieną gabalą ant kito, palikite šaldytuve apie valandą, kad sustingtų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.