Šokoladinis pyragas su kava

Ingredientai: Juodasis šokoladas - 200 gramai, Pieniškas šokoladas - 100 gramai, Cukrus - 170 gramai, Kiaušinai - 7 vienetai, Miltai - 200 gramai, Kakavos milteliai - 2 valgomieji šaukštai, Konjakas - 50 mililitrai, Stipri kava - 1 stiklinė, Migdolai - 100.

Apie 70 g juodojo šokolado ištirpinkite karšto vandens vonelėje. Susmulkinkite//sumalkite riešutus. Iki standžių putų išplakite baltymus ir 100 g cukraus, likusius 70 g išsukite su minkštu sviestu. Sumaišykite kiek atvėsusį šokoladą su sviestu, supilkite konjaką, šaltą kavą ir vanilinį cukrų. Masė turi būti vienalytė. Įmaišykite trynius ir baltymus, kakavą, miltus bei kepimo miltelius. Kiek dėti pastarųjų, atsižvelkite į nurodymus ant pakuotės. Sudėkite migdolus. Supilkite masę į riebalais išteptą formą, kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 40 minučių (įsmeigus medinį pagaliuką, jis turi būti sausas). Pyragą atvėsinkite ir apipilkite tirpintu šokoladu, įkiškite į šaldytuvą, prieš patiekdami pabarstykite cukraus pudra ir papuoškite mėtų lapeliais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.