Su šonine keptos bulvės grietinės padaže

Ingredientai: Bulvės - 10 vienetai, Šoninės juostelės - 20 vienetai, Sviestas - 2 valgomieji šaukštai, Miltai - 1 valgomasis šaukštas, Sultinys - 250 mililitrai, Grietinė - 100 mililitrai, Citrina - 0.5 vieneto, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Krapai, smul.

Bulves gerai nuplaukite ir išvirkite su lupenomis. Nepervirkite. Truputį pravėsusias bulves nulupkite. Kiekvieną bulvę apvyniokite dviem šoninės juostelėmis. Šitaip paruoštas bulves dėkite į kepimo indą, kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 10 min. Kol bulvės kepa orkaitėje, pasiruoškite padažą. Storadugniame puode ar keptuvėje išlydykite sviestą, berkite miltus ir intensyviai išmaišykite, tuomet pilkite sultinį ir palaukite, kol užvirs. Nuimkite nuo ugnies, įmaišykite grietinę, druską, pipirus, citrinos sultis, permaišykite. Pasiruoštu padažu užpilkite bulves, grąžinkite į orkaitę ir kepkite dar 10-15 min. Patiekiant užbarstykite smulkintų krapų.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.