Švelnūs žuvies kotletai

Ingredientai: Sviestas - 100 gramai, Žuvies filė - 300 gramai, Padžiovinta duona - 50 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Džiūvėsėliai - 20 gramai, Švieži smulkinti krapai - 1 valgomasis šaukštas, Smulkinti svogūnai - 0.5 stiklinės, Morkos - 50 gramai, Augalin.

Sumaišykite sviestą su krapais, padėkite į šaldytuvą. Sumalkite žuvį, duoną, svogūnus ir nuskustas morkas. Įmuškite kiaušinį, įberkite druskos ir pipirų, išmaišykite. Formuokite paplotėlius. Į vidurį įdėkite sviesto su žalumynais, užlankstykite kraštus, kad jo nesimatytų, pavoliokite džiūvėsėliuose ir kepkite aliejuje iš dviejų pusių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.