TESTUOTOJŲ ATRANKA: „SYMBIOSYS Alflorex® vartojamas esant dirgliosios žarnos sindromui (DŽS)“ (36)

Reklaminis partnerio turinys
SYMBIOSYS „Alflorex®“

Grįžusios į darbą po motinystės atostogų, moterys įsisuka į nesustojantį buities ir darbų ratą.

Noras viską suspėti ir būti geriausia mama atsiliepia sveikatai. Paprastai moterims stresas „kerta“ per silpniausią vietą. Paūmėja jau buvę negalavimai ar atsiranda naujų. Vienas tokių - dirgliosios žarnos sindromas. Pagrindiniai jo požymiai: skauda ir pučia pilvą, sutrinka tuštinimasis, gali prasidėti viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, neretai – keistis išmatų konsistencija.

Atlikite testą: Gal man dirgliosios žarnos sindromas?

Apie „Alflorex®“

Medicinos priemonė „Alflorex®“ vartojama esant dirgliosios žarnos sindromui (DŽS), padeda sumažinti jo simptomus, tokius kaip:

 • pilvo pūtimas ir dujų kaupimasis žarnyne;
 • pilvo skausmas;
 • viduriavimas ir vidurių užkietėjimas.

„Alflorex®“ sudėtyje yra unikalios padermės Bifidobacterium infantis 35624® bakterijų, kurios pereina visą virškinimo traktą ir pasiekia žarnas būdamos gyvybingos. Tuomet jos prisitvirtina prie sudirgusios žarnų sienelės ir sudaro apsauginį sluoksnį: nuramina, apsaugo, sumažina sienelės sutrikimus ir taip palengvina įprastinius dirgliosios žarnos sindromo simptomus.

„Alflorex®“ galite įsigyti visose vaistinėse.

„Alflorex®“ vartojimas

Gerkite 1 „Alflorex®“ kapsulę 1 kartą per dieną ne mažiau kaip vieną mėnesį. Rekomenduojama užgerti pakankamu kiekiu skysčio. Produkto vartojimas nepriklauso nuo valgio.

„Alflorex®“ vartojimas nėštumo metu arba žindant

Nėra duomenų, ar „Alflorex®“ kapsules galima vartoti nėštumo, žindymo laikotarpiu. Nėščios moterys turėtų pasitarti su savo gydytoju. Daugiau informacijos apie „Alflorex®“ ir kaip jį vartoti rasite ČIA.

TESTUOTOJŲ ATRANKA: „SYMBIOSYS Alflorex® vartojamas esant dirgliosios žarnos sindromui (DŽS)“

Ieškome šešių testuotojų, 25-45 metų, kurias kamuoja pasikartojantys pilvo skausmai, pilvo pūtimas, tuštinimosi sutrikimai (tačiau jokia rimta liga nebuvo rasta arba net nebuvo kreiptasi į gydytojus, nes simptomai, nors ir kartojasi, bet praeina). Atrinktos testuotojos mėnesį vartos „Alflorex®“ ir paskui pateiks savo atsiliepimus. 

Jei norite tapti testuotoja, komentaruose apačioje parašykite, kokie sutrikimai jus kamuoja ir kuriai amžiaus grupei priklausote: A – 25–30, B – 31–35, C – 36–40, D – 41–45.

Svarbu žinoti

 1. Testuotojų atranka vyksta 2021 04 20–04 26.
 2. 6 išrinktas testuotojas skelbsime komentaruose apačioje 2021 04 27.
 3. Testuotojos savo atsiliepimus turi pateikti iki 2020 06 20 (imtinai).
 4. Su išrinktomis testuotojomis susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt svetainėje.
 5. Jei testuotoja neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jos bus išrinkta kita testuotoja.
 6. Savo atsakymą komentaruose galite pateikti tiek kartų, kiek norite, bet testuotojų atrankoje dalyvauja tik paskutinis komentaras.
 7. Produktai testuotojams siunčiami tik Lietuvos teritorijoje.
 8. Tevu-darzelis.lt neatsako už medicinos priemonės poveikį, testuotojas prisiima visą atsakomybę, sutikdamas išbandyti produktą.
 9. Testuotojas sutinka parašyti atsiliepimą apie produktą. Atsiliepimas bus viešai prieinamas tevu-darzelis.lt portale, o šalia atsiliepimo bus pateiktas testuotojo slapyvardis, kuriuos jis yra užsiregistravęs portale.
 10. TD testuotojos: kas tai ir kaip veikia – sužinokite čia.

Parengimo data: 2020 04 20

ID: 84071827

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.