Tiršta svogūnų sriuba

Ingredientai: Mėsos sultinys - 2 litrai, Svogūnai - 5 vienetai, Juoda duona - 3 vienetai, Sviestas - 4 valgomieji šaukštai, Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis, Imbieras - 1 žiupsnelis, Gvazdikėliai - 1 žiupsnelis, Muskatas - 1 žiupsnelis, Grieti.

Keptuvėje ištirpinkite sviestą, apkepkite supjaustytus svogūnus. Atskirai pakepinkite duoną, įpilkite sultinio. Tada sudėkite svogūnus ir virkite. Palaukite, kol duona išsileis, suberkite prieskonius. Viską pertrinkite elektriniu smulkintuvu, dar kartą užvirinkite ir patiekite su grietine.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.