TOP5 filmai apie mamas ir motinystę

Ramiems ir jaukiems vakarams siūlome pasižiūrėti keletą smagių, jautrių, linksmų ar prasmingų filmų apie mamas ir motinystę... Juk tik mama, pati auginanti mažylius, besijaudinanti dėl jų, mylinti juos labiau nei gyenimą gali suprasti ir iš tiesų įvertintį šių filmų prasmę...

Pamotė (1998)


Julia Roberts kuria jaunos, kiek lengvabūdiškos ir nepatyrusios, karjeristės fotografės, kuriai netikėtai tenka rūpintis dviem vaikais, vaidmenį. Vaikų mama, kurią vaidina aktorė Susan Sarandon, aštrialiežuvė, savo vaikų būsimąją pamotę įtariai vertinanti moteris, kuri be proto myli savo vaikus ir bijo išsiskyrimo su jais.
Istorija palaipsniui įgauna papildomų spalvų ir priverčia susimąstyti apie gyvenimo trapumą, meilę, mokėjimą džiaugtis kiekviena akimirka ir tą džiaugsmą dovanoti kitiems.

Mamia Mia (2008)


Labai mergaitiškas, kupinas smagios ABBA muzikos filmas, kuris ekrazinuoja garsų miuziklą. Filmas pasakoja apie gyvenimo laimės kupiną, aktyvią ir laisvą moterį Doną (vaidina Meryl Streep), kuri sau ir savo gražuolei dukrai Sofi (vaidina Amanda Seifried) kurūrė idilišką gyvenimą nuostabaus grožio Graikijos saloje. Artėja merginos vestuvės ir ji nerimauja, kadangi nepažįsta savo biologinio tėvo...
Gausybė dainų, kurias drąsiai galėsite trauki drauge su filmo herojais, saulėta Graikija, pasipupšusi kvapą gniaužiančia gamta ir šilti, kartais įtempti, tačiau visad nuoširdūs žmonių santykiai.

Devyni mėnesiai (1995)


Samiuelis (vaidina Hugh Grant) vaikų psichologas, kuris kasdien susiduria su itin problemiškais ir tiesiog iš proto varančiais mažyliais, savo gyvenimu iš tiesų patenkintas - gražūs, namai, nuostabi draugė (aktorė Julianne Moore)... Nuostabi draugė, kuri netikėtai pastoja, o išsigandęs vyrukas puola į krūmus!
Palaipsniui vyro požiūris ima keistis...

Ko laukti, kai laukiesi (2012)


Filmo siužetas vystosi apie penkias poreles, kurios laukiasi mažylių - kiekviena mama žino, kad šis stebuklo laukimas, kupinas ne tik pakylėtos nuotaikos, švytinčio nėštukės veido, bet ir nežinios, krūvos pasirinkimų, nesibaigiančių pirkinių sąrašų, artėjančios tėvystės ir motinystės vargų ir rūpesčių, galiausiai ir gimdymo baimės.
Žinoma, viskas baigiasi laimingai. Verta pažiūrėti ir nėštukėms, ir toms, kurios tik ketina pastoti, o taip pat ir mamytėms, juk smagu prisiminti tuos devynis mėnesius, ar ne?

Nes aš taip pasakiau (2007)


O jūsų mama yra pasakiusi šią kultinę frazę? Tikriausiai, kad taip. Milei (vaidina Mandy Moore) jos mamytė Dafnė (vaidina Diane Keaton) šią frazę ne tik pasakė, bet ir pritaikė praktiškai - jos vardu ieškodama jai vaikino ir parinkdama tinkamiausią.
Dukrai, žinoma, labiau patinka visai kitas vyrukas...
Smagi romantinė komedija tikrai privers nusišypsoti, o gal net ir pamokys, jog, kad ir kaip norėtume, vaikai linkę rinktis patys ir neretai jie būna teisūs!

Susiję straipsniai

Mamų frazių TOP50: ar jūs jas irgi sakote?

Surinkome bene visų mamų vartojamų frazių topą - tikriausiai teko jas girdėti iš savo mamų ar močiučių, o ir pačioms vieną kitą kartą išsprūsta...

Motinystės instinktas: ar jis gali taip ir nepabusti?

Mūsų visuomenėje priimta manyti, kad motinystės instinktas yra įgimtas ir jį privalo turėti visos merginos ir moterys.

Veronika Montvydienė: „Buvau tik mama, nes tai buvo mano savirealizacija“

Paklausus, ar Veronika kada pagalvojo, kodėl jos vaikai šoka, ar tai nėra tėvų svajonių pildymas, moteris tarstelėjo, kad to niekas neprognozavo.