Tortas su kremu ir šokoladiniu glajumi

Ingredientai: Miltai - 1 stiklinė, Cukrus - 1 stiklinė, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Kiaušiniai - 5 vienetai, Pienas - 1 stiklinė, Kiaušinis - 1 vienetas, Cukrus - 0.5 stiklinės, Miltai - 2.5 valgomojo šaukšto, Sviestas - 50 gramai, Sviestas .

Pasigaminkite tešlą. Kiaušinius išplakite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi iki purumo. Įsijokite miltus ir kepimo miltelius, perplakite tešlą. Tešlą supilkite į sviestu pateptą kepimo formą, kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie valandą. Paruoškite kremą. Cukrų, vanilinį cukrų išplakite su kiaušiniu, tuomet supilite pieną, perplakite, suberkite miltus, vėl išplakite. Visą masę virkite ant nedidelės ugnies, vis maišant iki kol sutirštės. Kremui sutirštėjus nukelkite nuo ugnies, įdėkite sviestą ir vėl perplakite. Kremą palikite visiškai atvėsti. Pasiruoškite glajų. Į nesvylantį puodą ar gilesnę keptuvė dėkite gabaliukais pjaustytą sviestą, jį išlydykite, berkite kakavą, cukrų, vanilinį cukrų, dėkite grietinę. Išmaišykite ir virkite iki kol cukrus išsilydys. Glajų būtina nuolat maišyti, nes jis linkęs svilti. Užvirinti nereikia, išsilydžius cukrui nukelkite nuo ugnies. Torto surinkimas. Iškeptą biskvitą atvėsinkite (jį galima iškepti ir iš anksto, tik reiktų įvynioti į švarų rankšluostėlį, kad neapdžiūtų), perpjaukite pusiau. Ant pusės biskvito sutepkite visą kremą, uždėkite antrą biskvitą. Viską apliekite šokoladiniu glajumi. Surinktą tortą būtinai palaikykite šaldytuve bent 3-4 valandas, o geriausia - pernakt. Minkštutėlis, švelnaus skonio tortas! Jį nesunku paįvairinti į kremą įmaišius uogų ar vaisių gabaliukų, smulkiai pjaustytų marmeladinių saldainių, kokosų drožlių. Glazūruotą tortą taip pat galima puošti vaisiais, uogomis, smulkintais riešutais ar kokosų drožlėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.