Trinta špinatų sriuba

Ingredientai: Sultinys - 150 gramai, Grietinėlė, 35 % riebumo - 30 gramai, Bulvės - 30 gramai, Svogūnas - 30 gramai, Salieras - 30 gramai, Aliejus - 30 gramai, Špinatai - 30 gramai, Sūris - 40 gramai, Bulvių košė - 30 gramai, Prieskoniai - 1 žiupsnelis.

Įkaitintoje keptuvėje išlydykite tarkuotą sūrį, nuimkite nuo ugnies ir palikite atvėsti. Supjaustykite svogūną, bulves ir salierą. Į indą įpilkite aliejaus, sudėkite daržoves ir troškinkite 6 min. Supilkite sultinį ir troškinkite dar 7 min., kol suminkštės daržovės. Viską pertrinkite. Viską pertrinkite, supilkite atgal į puodą, pagardinkite prieskoniais, supilkite grietinėlę, sudėkite pjaustytus špinatus ir užvirinkite. Patiekdami į lėkštės vidurį sudėkite bulvių košę ir pilkite sriubą. Į košę įsmeigiame iškeptą sūrio blynelį. Skanaus.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.