Veido kaukės riebiai odai

Jūsų oda riebi? Norite ją pašviesinti? Nušaukite du zuikius vienu šūviu ir pasidarykite šią kaukę!

Reikia: 1 šaukšto baltojo molio, 1 agurko, 3 lašų eterinio arbatmedžių aliejaus, 1 šaukšto alyvuogių aliejaus.

Paruošimas: nuplaukite ir nulupkite agurką, minkštimą pertrinkite iki vienalytės masės. Sumaišykite ją su aliejais, sudėkite molį ir dar kartą išmaišykite.

Naudojimas: ištepkite veidą, po 15 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu, nuvalykite odą toniku ir pasitepkite lengvu pieneliu.

Riebi ir spuoguota veido oda – problema, su kuria susiduriama ne tik paauglystėje. Įveikti ją nėra sunku. Siūlome išbandyti kelis nesudėtingus, bet efektyvius receptus ir išsirinkti tinkamiausią!
 
Pasilepinti šiomis kaukėmis vertėtų reguliariai, bent po porą kartų per savaitę. Jau po kelių procedūrų pastebėsite, kad jūsų oda atsigauna ir tampa lygesnė.
 
Kaukė su granatų sultimis

Reikia: 2 šaukštų natūralaus jogurto, 1 šaukšto granatų sulčių, 1 arbatinio šaukštelio miltų.
 
Sumaišykite jogurtą, sultis ir miltus. Šią kaukę palaikykite ant veido 15-20 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Tokia kaukė padeda subalansuoti odos riebumą ir pasižymi balinamuoju poveikiu.

Kaukė su pomidorais

Reikia: 2 šaukštų jogurto, 1 šaukšto trinto pomidorų minkštimo.
 
Sumaišykite abu komponentus, kaukę ant veido palaikykite 15 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Ilgiau laikyti nepatartina, nes pomidorai gali sudirginti odą. Ši kaukė padeda sausinti odą.
 
Apelsinų kaukė
 
Reikia: pusės apelsino, 1 kiaušinio trynio, šaukštelio alyvuogių aliejaus.
 
Išspauskite apelsino sultis, įmuškite kiaušinio trynį ir įpilkite alyvuogių aliejaus. Gautą masę gerai išmaišykite ir tepkite ant veido odos.  Palaikykite 15 minučių, nuplaukite vėsiu vandeniu.
 
Kiaušinių kaukė
 
Reikia: kiaušinio baltymo ir pusės citrinos.
 
Išplakite kiaušinio baltymą su pusės citrinos sultimis, užtepkite masę ant veido palaikykite apie 15 minučių. Ši kaukė padeda išvalyti užsikimšusias poras, dezinfekuoja spuoguotą odą.

Kaukė su bulvėmis

Reikia: 1 šaukšto tarkuotų bulvių, 2 šaukštų jogurto.
 
Sumaišykite ir tepkite veido odą. Šią kaukę, kaip ir pomidorų, laikyti galima ne ilgiau nei 15 minučių. Nuplaukite su šaltu vandeniu. Ši kaukė padeda išvalyti odą.
 
Svogūnų ir medaus kaukė
 
Reikia: 1 didelio svogūno, avižinių miltų (arba maltų avižinių dribsnių), 2 arbatinių šaukštelių medaus.
 
Susmulkinkite svogūną smulkintuvu, išspauskite sultis ir sumaišykite jas su medumi, sutirštinkite žiupsneliu avižų dribsnių ir leiskite jiems išbrinkti.
 
Prieš naudojant šią kaukę reikia šiek tiek paruošti odą: ją gerai nuprausti ir pagarinti (naudojant karšto rankšluosčio kompresus arba garus, kad atvertumėte veido poras).
 
Kaukę tepkite ant odos ir laikykite 10-15 min.
 
Avižos išvalys poras, suminkštins ir pamaitins odą, odoje suaktyvės medžiagų apykaitos procesai.
 
Česnakų kaukė
 
Ši kaukė atgraso dėl savo aštraus kvapo, tačiau yra labai naudinga gydant raudonus spuogus. Sutrinkite kelias česnako skilteles ir dėkite masę ant spuogų. Palaikykite iki 10 minučių, jei pajutote niežėjimą – iš karto nuplaukite drungnu vandeniu.
 
Ūkiško muilo kaukė
 
Kovoje su spuogais bei inkštirais gerai padeda ir paprastas ūkiškas muilas. Procedūrą reikia atlikti prieš miegą. Paimkite ūkiško muilo gabalėlį ir gerai juo patrinkite kiekvieną spuogą. Nenuplaukite. Palikite per naktį, o ryte nusiprauskite drungnu vandeniu. Muilas labai gerai sausina spuogus, bei valo riebią veido odą, tačiau po procedūros reikėtų pasitepti drėkinamuoju kremu.
 
Alavijų kaukė
 
Alavijų sultyse esantys komponentai puikiai valo odą. Tai - kone geriausia priemonė apsisaugoti nuo spuogų. Ypatingos alavijų kaukės recepto net nėra – tiesiog švariai nuprauskite veidą ir gausiai jį patepkite alavijų sultimis. Leiskite alavijų gydomosioms medžiagoms įsigerti. Gali naudoti ir sutrintą alaviją, nors tepti problemines vietas šviežiomis alavijų sultimis yra naudingiau. Jau kitą rytą pamatysite, jog spuogeliai susitraukė, o veido oda pagražėjo.
 
Morkų kaukė
 
Lygiomis dalimis sumaišykite morkų sultis su medumi. Tepkite odą ir palaikykite 5 minutes, nuplaukite drungnu vandeniu. Ši kaukė padeda spuogams greičiau iškilti į paviršių iš giluminių sluoksnių, todėl greičiau pasišalina. Jeigu oda labai riebi, tepkite grynas morkų sultis.

Kad pasigamintum kaukę riebiai odai, tau prireiks natūralaus nesaldinto jogurto, kurio sudėtyje nėra jokių vaisių. Jogurtai su vaisiais brangiau kainuoja, tačiau iš jų jokios papildomos naudos nebus, nes jogurte esantys vaisiai jau bus praradę visas naudingąsias savybes.

Kaukė su slyvomis

Nulupk nuo slyvos odelę, išimk kauliuką ir sutrink slyvą, kad visa masė primintų košę. Pridėk 1 arbatinį šaukštelį avižinių dripsnių arba kviečių miltelių. Visą mišinį išmaišyk kartu su jogurtu, užsitepk ant veido, palaikyk 25-30 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Vietoje slyvos gali naudoti vyšnias, spanguoles, šermukšnius, apelsinus, mandarinus ar greipfrutus.

Kaukė su granatų sultimis

2 valgomuosius šaukštus natūralaus nesaldinto jogurto sumaišyk su 1 šaukštu granatų sulčių ir 1 arbatiniu šaukšteliu miltų. Šią kaukę palaikyk ant veido 15-20 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Tokia kaukė padeda subalansuoti odos riebumą ir turi balinantį poveikį.

Kaukė su pomidorais

Sumaišyk 2 valgomuosius šaukštus jogurto su 1 šaukštu pomidoro minkštimo (nuluptą pomidorą sutrink, kad gautųsi košės konsistencija). Kaukę ant veido palaikyk 15 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Ilgiau kaukės laikyti nepatariama, nes pomidorai gali sudirginti odą. Ši kaukė padeda sausinti odą.

Kaukė su bulvėmis

Sumaišyk 2 valgomuosius šaukštus jogurto su 1 valgomuoju šaukštu tarkuotų bulvių. Šią, kaip ir pomidorų kaukę, laikyk ne ilgiau nei 15 minučių ir nuplauk šaltu vandeniu. Ši kaukė padeda išvalyti odą.

Kaukė su alaus mielėmis

Sutrink kelias alaus mielių tabletes, kad miltelių būtų tiek, kiek telpa viename valgomajame šaukšte ir sumaišyk juos su 2 valgomaisiais šaukštais natūralaus jogurto. Kaukę ant veido palaikyk 15-20 minučių. Alaus mielių kaukė padeda pašalinti odos blizgesį ir išvalo odą.

Kaukė su rugštynėmis

Į 2 valgomuosius šaukštus jogurto suberk keletą smulkiai sutrintų šviežių rugštynių lapų (trink tiek, kad išsiskirtų sultys). Visą šią masę užtepk ant veido ir palauk kol išdžius. Tokia kaukė atgaivina riebią odą.

Kaukė su kiaušinio baltymu

Sumaišyk 2 valgomuosius šaukštus natūralaus jogurto su 1 kiaušinio baltymu, įberk 1 arbatinį šaukštelį miltų ir viską gerai išmaišyk, kad gautųsi vientisa masė. Kaukę užsitepk ant veido ir palaikyk 15-20 minučių, kol sudžius. Ši kaukė valo veido odą.

Maitinamoji veido kaukė su melisomis dezinfekuoja odą ir padeda atsikratyti spuogų. Ženklus pagerėjimas matyti jau po trečios procedūros!
 
Reikia: 200 g melisų, 300 ml verdančio vandens, 3 lašų mėtų eterinio aliejaus.
 
Paruošimas: užpilkite melisas verdančiu vandeniu, gerai išmaišykite ir palikite pritraukti 20 minučių. Išgriebkite žoleles, pertrinkite smulkintuvu ir sumaišykite su eteriniu aliejumi.
 
Naudojimas: nusiprauskite vėsiu vandeniu, storu sluoksniu ištepkite veidą paruošta mase, po 20 minučių nuplaukite antpilu ir pasitepkite lengvu kremu.

Malonių procedūrų!

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!