Veido kaukės su braškėmis

Ar žinojote, kad braškes galima ne tik valgyti, tačiau taip pat ir naudoti veido odos priežiūrai? Pasidaryti braškinę kaukę namų sąlygomis visiškai nesunku!

Šios kvapios ir skanios uogos pasižymi antiseptinėmis ir balinamosiomis savybėmis, jose labai daug vitamino C ir organinių rūgščių. Braškėmis galima pašviesinti veido odą – tereikia rytais ir vakarais pasidaryti kaukę iš trintų uogų.

Braškinės kaukės visiškai nesudėtingos – pati paprasčiausia daroma tiesiog sutrynus kelias uogas ir ištepus šia tyrele veidą. Būtina sąlyga: saulės vonių šiuo atveju teks atsisakyti, nes priešingu atveju balinamojo poveikio nebus. Taip pat būtina naudoti ir apsauginį kremą uo saulės (SPF apsauga – ne mažiau kaip 50).

Svarbiausia yra neperdžiovinti odos. Jeigu jūsiškė sausa, į 100 g uogų įmaišykite 1 valgomąjį šaukštą riebios grietinės arba/ir medaus (kitas variantas – 0,5 šaukšto grietinės ir tiek pat medaus).

Braškių kaukės slopina nedidelius uždegimus: iš pradžių užtepkite vieną ploną uogų sluoksnį, leiskite jam apdžiūti, o tada tepkite antrą. Išdžiūvusią kaukę reikia suminkštinti ir nuplauti vandeniu, o po procedūros – pasitepti kremu, kad išvengtumėte odos išsausėjimo.

Kaukėms galima naudoti ir laukines braškių giminaites žemuoges. Kad sudrėkintumėte ir pamaitintumėte odą, turėtumėte kelių žemuogių sultimis 2–3 kartus per dieną pasitepti veidą ir leisti jam nudžiūti, o tada nuplauti. Jeigu oda labai sausa ir šerpetojanti, įmaišykite grietinėlės arba medaus.

Žemuogės taip pat padeda atsikratyti strazdanų ir pigmentinių dėmių: uogas sutrinkite (galite sumaišyti su kiaušinio baltymu) ir laikykite ant veido 15 minučių. Tai, beje, padės pamiršti ir nepageidaujamus spuogelius.

Braškių ir žemuogių kaukių nerekomenduojama darytis tiems, kurie alergiški šioms uogoms. Jeigu abejojate, ar jos nepakenks, patartina šiek tiek košelės užtepti per alkūnės linkį ir kurį laiką stebėti, ar nepasireikš alerginė reakcija. Jeigu oda parausta arba ima reaguoti kaip nors kitaip, kaukių geriau nenaudoti.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!