Vištienos salotos su obuoliais

Ingredientai: Virta vištiena - 400 gramai, Svogūnai - 200 gramai, Obuoliai - 300 gramai, Sūris - 300 gramai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Graikiniai riešutai - 200 gramai, Majonezas - 2 valgomieji šaukštai, Prieskoniai - 1 žiupsnelis.

Į gilų dubenį sudėkite smulkintus svogūnus, kubeliais bjaustytą vištieną, tarkuotą sūrį, smulkintus riešutus, obuolių gabaliukus, kapotus kiaušinius, užpilkite majonezu, pagal skonį pabarstykite prieskoniais ir išmaišykite

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.