Žuvies apkepas su pievagrybiais

Ingredientai: Alyvuogių aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Sviestas - 50 gramai, Kietas sūris - 100 gramai, Grietinė - 150 mililitrai, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Pievagrybiai - 200 gramai, Menkės filė - 500 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Kiaušinis - 1 v.

Grybus nuplaukite ir supjaustykite, susmulkinkite svogūną. Apkepkite kartu svieste, įmaišykite šaukštą miltų ir palikite kuriam laikui nuošaly. Žuvį nuplaukite, apsausinkite, pabarstykite druska, pipirais, supjaustykite juostelėmis, apvoliokite likusiuose miltuose ir apkepkite alyvuogių aliejuje, kol gražiai apskrus. Išplakite kiaušinį, sumaišykite su grietine ir puse tarkuoto sūrio. Į kepimo formą sudėkite žuvį, ant viršaus - grybus, užpilkite paruoštu padažu ir pabarstykite likusiu sūriu. Kepkite įkaitintoje iki 200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie 20 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.