Žuvis su agurkų padažu

Ingredientai: Raudonos žuvies filė - 4 vienetai, Augalinis aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Agurkas - 1 vienetas, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Svogūno laiškai - 2 vienetai, Krapai - 1 pundelis, 35 % grietinėlė - 3 valgomieji šaukštai, Citrinos sultys .

Žuvį nuplaukite ir apsausinkite popieriniu rankšluosčiu, supjaustykite porcijos dydžio gabaliukais ir sudėkite oda į viršų į aliejumi išteptą kepimo indą. Įkiškite į įkaitintą iki 230 laipsnių temperatūros orkaitę, kepkite 2 minutes, ištraukite, apverskite ir kepkite dar 6-7 minutes. Puode ištirpinkite sviestą, sudėkite nuluptą ir supjaustytą agurką, svogūnų laiškus, pabarstykite druską ir pipirais, gaminkite 2-3 minutes. Sudėkite krapus, supilkite grietinėlę, medų (arba cukrų), citrinos sultis, išmaišykite ir nukelkite nuo ugnies. Užpilkite žuvį ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.