Adžika, kurios nereikia virti

Ingredientai: Pomidorai - 4 kilogramai, Saldžiosios paprikos - 1.5 kilogramo, Čili pipirai - 3 vienetai, Česnakai - 200 gramų, Actas (9%) - 200 mililitrų, Druska - 1 žiupsnelis.

Iš pomidorų išpjaukite kietąsias dalis, iš paprikų išpjaukite sėklas, iš čili pipirų sėklų nešalinkite, nes adžika bus visai neaštri, turės mažiau skonio. Visas daržoves, česnakus permalkite mėsmale, įmaišykite actą, pagal skonį berkite druskos, papildomai galima įberti pipirų, dar žiupsnelį čili miltelių, jeigu norite dar aštresnio padažo. Daržovių mišinį palikite valandą pastovėti. Po valandos permaišykite, sudėkite į švarius, sterilius stiklainius, sandariai užsukite švariais dangteliais. Laikykite vėsiame rūsyje ar šaldytuve. Puikiausias ir labai greitai paruošiamas pagardas prie mėsos ar kitų patiekalų.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.