Ananasų žiedai sluoksniuotoje tešloje

Ingredientai: Konservuoti ananasai (žiedai) - 2 skardinės, Sluoksniuota tešla - 1 pakelis, Kiaušinis - 1 vienetas, Cinamonas - 1 žiupsnelis, Vanilinis cukrus - 1 žiupsnelis.

Tešlos lakštą pakočiokite iki 2-3 mm storio, tuomet išilgai supjaustykite 1,5 cm pločio juostelėmis. Reikės apie 20 vnt. ananasų žiedų. Toks kiekis yra didelėje skardinėje ar 2 mažesnėse. Konservuotus ananasus sudėkite ant servetėlės, kas susigertų sirupo likučiai, apverskite ir dar šiek tiek palaukite. Apdžiūvusius ananasų žiedus galima pabarstyti cinamonu. Ananasų žiedus apsukite tešlos juostelėmis. Kiaušinį išplakite su trupučiu vanilinio cukraus. Gautu plakiniu aptepkite ananasų žiedus. Kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje 20-30 min. iki kol gražiai paruduos. Labai paprastas ir tikrai skanus desertas! Iškeptus ir atvėsusius ananasų žiedus galima apiberti cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.