ANTĖJA nuovargio tyrimų programa (testuotojų atranka) (40)

Antėja laboratorijos nuovargio tyrimų paslauga Antėja nuotrauka.

Kaip tapti testuotoja?

Ši kraujo tyrimo paslauga skirta besiskundžiančioms nuovargiu, kai jam, atrodytų, priežasčių nėra (gerai išsimiegate, sveikai maitinatės, nepervargstate ir taip toliau).

Šį kartą ieškome 4 testuotojų iš Kauno, patiriančių būtent tokį nuovargį.

Jei norite išbandyti šį tyrimą, komentaruose įrašykite pasirinkto „ANTĖJA laboratorija“ filialo Kaune adresą.

Iš pageidaujančių iki liepos 22 d. burtų keliu ar savo nuožiūra atrinksime 4 testuotojas ir paskelbsime komentaruose po šiuo straipsniu.

Apie testuojamą ir vertinamą paslaugą

Kur atliekamas tyrimas: tyrimas būtų atliekamas pasirinktame„Antėja laboratorija“ filiale Kaune: Birželio 23-iosios g. 4 , Kaunas arba Žemaičių plentas 37, Kaunas.

Nuovargio tyrimų programa skirta tiems, kuriuos kamuoja nuovargis net ir po ilgo poilsio. Norint įsitikinti, kad nuovargis nėra patologinis, rekomenduojama atlikti šią nuovargio tyrimų programą.

Ūmaus nuovargio simptomai: darbingumo sumažėjimas, bendras nuovargis, raumenų skausmas, atminties pablogėjimas, sąnarių skausmas, dirglumas, per žema / padidėjusi temperatūra, galvos skausmas, negebėjimas koncentruoti dėmesio. Ūmus ir trumpalaikis nuovargis gali būti susijęs su kepenų ar inkstų funkcijos sutrikimu, cholesterolio disbalansu organizme, vitaminų ar gliukozės kiekio pokyčiais.

Pasiruošimas tyrimui: rekomenduojama būti nevalgius apie 12 valandų. Vandens galima atsigerti. Nevartoti Vitamino D papildo (suaugusiems 2 savaites, kūdikiams iki 1 metų 3-4 dienas, vaikams apie 1 savaitę).

Tyrimas ir tyrimo atsakymai: tai yra veninio kraujo tyrimas. Kraujo paėmimo procedūra trunka iki 20 minučių, tyrimų rezultatai pateikiami per 1 darbo dieną. Oficiali tyrimų forma su tyrimų rezultatais pateikiama „ANTĖJA laboratorija“ savitarnos svetainėje, gydytojo paaiškinimas ir išsamesnė tyrimo interpretacija gali būti teikiama ir telefonu. Jei reikėtų išsamios konsultacijos, tolimesnių tyrimų ar gydymo, šiuos tyrimų rezultatus reikėtų pateikti savo šeimos gydytojui.

Programą sudaro:

  • Bendraklinikiniai tyrimai: BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.); VitD Vitaminas D (D2+D3); GLU Gliukozė/HbA1c Glikozilintas hemoglobinas.
  • Kepenų funkcijos tyrimai: ALT Alanininė aminotransferazė; AST Asparagininė aminotransferazė; GGT Gamaglutamiltransferazė; ALP Šarminė fosfatazė; TBI Bilirubinas bendras; DBIL Bilirubinas tiesioginis.
  • Širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai: CHOL Cholesterolis bendras; DTL cholesterolis; MTL cholesterolis / Tiesioginis MTL cholesterolis; TGL Trigliceridai.
  • Inkstų funkcijos tyrimai: CREA Kreatininas; ALB Albuminas; TP Bendras baltymas.

Ko tikimės iš testuotojų?

Testuotojos turės atsiųsti savo atsiliepimą apie paslaugą, įvertinti paslaugą žvaigždutėmis ir atsiųsti kartu su bent viena pačių daryta nuotrauka (pavyzdžiui, laboratorijos įėjimo ar vidaus). Tyrimo rezultato viešinti nereikės – ši informacija skirta tik jums. :)

Galimi paslaugos vertinimo kriterijai:

  • Kaip vertinate patį tyrimo procesą? (aptarnavimas registratūroje, laukimas eilėje, tyrimo trukmė, personalo profesionalumas).
  • Kaip greitai buvo gauti tyrimo atsakymai? (gavau tą pačią/sekančią dieną, užtruko ilgiau nei tikėjausi).
  • Kaip vertinate tyrimo atsakymą peržiūrėjimo savitarnos portale? (Informacija pateikta suprantamai/ nesuprantamai)
  • Kaip vertinate gydytojo pateiktą tyrimo interpretaciją/vertinimą? (aiškus/ neaiškus, išsamus/ neišsamus).
  • Ar tyrimas padėjo išsiaiškinti problemą?
  • Jei buvo pasirinkta papildoma gydytojo konsultacijos paslauga, ar ji buvo naudinga?

Jei nuovargio problema jums aktuali – registruokitės komentaruose po šiuo straipsniu!

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.