Apkepas iš cukinijų

Ingredientai: Cukinija - 2 vienetai, Česnakai - 2 skiltelės, Alyvuogių aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Svogūnai - 2 vienetai, Pienas - 1 stiklinė, Kiaušiniai - 4 vienetai, Parmezano sūris - 100 gramai, Pipirai - 1 žiupsnelis, Druska - 1 žiupsnelis, Čiobre.

Susmulkiname česnaką, svogūną bei cukiniją. Daržoves pakepiname aliejuje. Išplakame kiaušinius, supilame pieną ir dar kartą suplakame. Sudedame prieskonius ir išmaišome. Į kepimo indą dedame daržoves, užpilame kiaušinių plakiniu, apibarstome sūriu bei čiobreliais ir bazilikais. Kepame 180 C laipsnių orkaitėje 20 minučių.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.