MARSIEČIAI guminukai su ežiuole

giedruse1
Testuotojas giedruse1
MARSIEČIAI guminukai su ežiuole

Pirmą kartą buvau atrinkta testuoti prekę. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į tokias atrankas, nes buvau įsitikinusi, kad atrenka savus žmones Labai džiugu, kad mano įsitikinimai nepasitvirtino ir tapau viena iš laimingųjų.

Kai rinkausi vitaminų rūšį, pagalvojau, kad norėčiau, jog vaikui būtų ne tik naudinga, bet ir skanu. Žinoma, kuris gi mažylis nemėgsta guminuku?

Tad nusprendžiau išbandyti būtent juos - guminukus su ežiuole. Būtent šis komponentas mane šiek tiek gąsdino, nes maniau, kad jausis specifinis skonis ir vitaminai nebus skanūs. Tokiu atveju net ir norėdama sunkiai įsiūlyčiau vaikui. Bet... aš klydau. Jokio nemalonaus skonio!

Pirmą kartą paragavus šių guminukų, tikrai galima įsijausti ir pamiršti, kad tai yra vitaminai ir mėgautis kaip skanumynu. Beje, man taip ir nutiko... Pirmiausiai paragavau vieną, antrą, trečią... Kai suvokiau, kad vis dėlto pirmiausiai tai yra vitaminai, o ne paprasčiausi guminukai. Supratau, kad vaikui taip pat turėtų patikti ir vargu, ar apsiribos dviem per dieną (tokia rekomenduojama gamintojų dienos norma).

Guminukai yra dviejų spalvų – juodi ir raudoni. Skonio skirtumo tarp jų nepajutau, tad galima gudriai su vaikais žaisti, pvz.: jei ryte valgei juodą, vakare eilė raudonam etc.

Kaip ir kiekviena mama labiausiai vertinu sudėtį. Buvau maloniai nustebinta, kad šiuose vitaminuose labai aiški sudėtis ir jokio pridėtinio cukraus.

Sudėtis: rausvažiedė ežiuolė, vitaminas C, cinkas, niacinas (dar kitaip žinomas kaip vitaminas B3), vitaminas B12, vitaminas D, vitaminas E, vitaminas K, folio rūgštis, biotinas. Mano subjektyvia nuomone, sudėtis puiki.

Apie poveikį dar anksti ką spręsti, nes tikiu, kad vitaminus reikia gerti bent keletą mėnesių, jog pajustume efektą. O tokius vitaminus vartoti ne tik sveika, bet ir labai skanu

Marsiečių guminukus su ežiuole vertinčiau 5 žvaigždutėmis.

Testuotojų vertinimai

Raudonas Balionėlis
2018-11-30
MARSIEČIŲ maisto papildai su šviečiančiomis žnyplėmis
Išsipakavę randame kuo tikriausią kosminę kapsulę, kurioje laikomi marso akmenys. Pridėtos šviečiančios žnyplės padės tyrinėti Skaityti visą
Silviukste
2018-12-20
MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive
Nuo gimimo mano sūnus yra vartojęs tik vitaminą D. Kadangi šiais metais pradėjome lankyti darželį, ir kaip žinia laukiau... Skaityti visą
.irisiukas.
2019-01-10
MARSIEČIAI ImunoForte sirupas
Gavome testuoti Marsiečiai: Imuno forte sirupas nuo 1 metu. Sirupas tamsiame plastiko buteliuke, įdėtas šaukštelis su.......... Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. Silviukste
  Silviukste prieš 4 mėn.

  Nuo gimimo mano sūnus yra vartojęs tik vitaminą D. Kadangi šiais metais pradėjome lankyti darželį, ir kaip žinia laukiau beprasidedančio ligų maratono, kas dažniausiai įvyksta pradėjus lankytis pirmus metus darželį.

  Ta proga nutariau, kad laikas pradėti vartoti ir papildus stiprinančius imunitetą. Pradėjome vartoti žuvų taukus, ir pamačius paskelbtą testuotojų atranką Marsiečių maisto papildų nutariau surizikuoti dalyvauti atrankoje ir neprašoviau, gavau galimybę juos išbandyti nemokamai. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  laurazied prieš 3 mėn.

  sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

 3. .irisiukas.
  .irisiukas. prieš 3 mėn.

  Gavome testuoti "Marsiečiai: Imuno forte sirupas" Nuo 1 metų.

  Sirupas tamsiame plastiko buteliuke (ramu, kad vaikas paėmęs į rankas netyčia nesudaužys), įdėtas šaukštelis su gradacijom, kas labai patogu. Sirupo konsistencija tirštoka, rudos spalvos.

  Į sudėti įeina betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktai.

  Tokio tipo vitaminus bandėm pirmą kartą. Vaikui labai patiko ir tapo savotišku ritualu – pats vedėsi prie spinteles, rodydamas ko nori. Kartais ir keletą kartų per diena, tai tekdavo aiškinti, kad dar ne laikas ir reikia sulaukti vakaro ... Skaityti visą »»»

 4. MeleKaramele
  MeleKaramele prieš 3 mėn.

  laurazied parašė:
  sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

  Tai 5 metu visi jie jau tinkami;)

 5. User has not uploaded an avatar
  laurazied prieš 14 val.

  laba diena gal zinote kaina kiek kainuoja marsieciai vitaminai vaikams is pigesniu ?

Noriu įvertinti daiktą: