MARSIEČIAI ImunoForte sirupas

.irisiukas.
Testuotojas .irisiukas.
MARSIEČIAI ImunoForte sirupas

Gavome testuoti "Marsiečiai: Imuno forte sirupas" Nuo 1 metų.

Sirupas tamsiame plastiko buteliuke (ramu, kad vaikas paėmęs į rankas netyčia nesudaužys), įdėtas šaukštelis su gradacijom, kas labai patogu. Sirupo konsistencija tirštoka, rudos spalvos.

Į sudėti įeina betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktai.

Marsieciai imunoforte sudetis

Tokio tipo vitaminus bandėm pirmą kartą. Vaikui labai patiko ir tapo savotišku ritualu – pats vedėsi prie spinteles, rodydamas ko nori. Kartais ir keletą kartų per diena, tai tekdavo aiškinti, kad dar ne laikas ir reikia sulaukti vakaro

Šiaip juos reikia gerti 2k/d pirmas 7 dienas, o vėliau 1k/d. Ką mes ir darėme sąžiningai, nes vaikas pats primindavo. Kažkur po 12-14 dienų vaikui labai išbėrė užpakaliuką.

Iki to, karts nuo karto atsirasdavo spuogeliu šen bei ten, bet jie ir dingdavo savaime. Kadangi prieš porą dienų ragavo porą kąsniu mango (pirmą kartą prieš porą mėnesių) nurašiau tai vaisiui, vitaminų gėrimą tęsėme. Tačiau būklė tik blogėjo nutraukėm vitaminus ir su laiku būklė pagerėjo.

Kadangi nebuvau tikra, kad tai tikrai nuo vitaminu, vėl pradėjome juos gerti, bet tik 1k/d. Bėrimas vėl atsirado po 3-4 dienų ir tapo aišku, kad tai visgi nuo vitaminu taigi vartojimą teko nutraukti.

Kad gerą produktą neišmesti - toliau geriau porą dienų aš, bet teko perleisti vyrui, nes vaikas geria mp, tai pabijojau, kad daugiau sualergizuos, nes būklė negerėjo. Vitaminus "dabaigs" vyras

Marsiečiai munoForte sirupas su šaukšteliu

Tokia mūsų patirtis. Jei vertinti žvaigždutėm, tai įvertinčiau taip:

 • (– *) minus viena žvaigždute, už tai kad laaaabai saldus. Kartais vaikui atsigėrus jis pradėdavo kosėti ir reikdavo juos užgerti. Vėliau supratau kodėl – nuo to saldumo net gerkle "surakindavo" man pačiai geriant juos. Instrukcijoje nurodoma, kad sirupą galima maišyti su arbatom, bet pas mus su arbatų gėrimu problema, taigi būtent mūsų tai negelbėjo.
 • (– *) dar minus viena žvaigždute, kad šiems vitaminams prasipilus ar nukritus lašiukui - akimirksniu tapdavo lipnu. Turėdavau kuo tiksliau pataikyti į burnytę, kad niekur lašas nenukristu. Bet, deja, su tokio amžiaus vaiku, tai misija neimanoma arba bent jau su mūsų Nenuorama o kur gi dar tas noras savarankiškai viską darytis pačiam 🙊 taigi beveik po kiekvieno karto tekdavo prausti vaiką ir plauti aplinkui stalą, grindis ir pan. Ir labai kruopščiai, nes neišvalius labai gerai, ar nepastebėjus lašo - buvo lipnu. Labai lipnu. Tiesa, padarius keletą dienų pertrauka, pati atidaryti buteliuko jau nebesugebėjau, tai teko vyro laukti grįžtant, nes buteliukas, dėl to paties lipnumo "užsicementavo"
 • (–*) Ginčytinas dalykas dėl to berimo, alergijos. Vienam gali būti, kitam ne, dėl to nuimčiau ne vieną, o pusę žvaigždutės.
 • (+*) Vaikui geriant šį sirupą, lyg kažkiek pagerėjo apetitas ir jis nesirgo, tai plius viena žvaigždutė

Taigi, galutinis mūsų vertinimas 3.5 iš 5. Jei sveikas skaičius, tai linkstu link 3, nes šitų tikrai nebepirkčiau (laabai saldu ir lipnu), o bandyčiau kita rūšį. 😉

Testuotojų vertinimai

Raudonas Balionėlis
2018-11-30
MARSIEČIŲ maisto papildai su šviečiančiomis žnyplėmis
Išsipakavę randame kuo tikriausią kosminę kapsulę, kurioje laikomi marso akmenys. Pridėtos šviečiančios žnyplės padės tyrinėti Skaityti visą
giedruse1
2018-12-12
MARSIEČIAI guminukai su ežiuole
Kai rinkausi vitaminų rūšį, pagalvojau, kad norėčiau, jog vaikui būtų ne tik naudinga, bet ir skanu. Žinoma, kuris gi.. Skaityti visą
Silviukste
2018-12-20
MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive
Nuo gimimo mano sūnus yra vartojęs tik vitaminą D. Kadangi šiais metais pradėjome lankyti darželį, ir kaip žinia laukiau... Skaityti visą

Naujausi komentarai

 1. Silviukste
  Silviukste prieš 4 mėn.

  Nuo gimimo mano sūnus yra vartojęs tik vitaminą D. Kadangi šiais metais pradėjome lankyti darželį, ir kaip žinia laukiau beprasidedančio ligų maratono, kas dažniausiai įvyksta pradėjus lankytis pirmus metus darželį.

  Ta proga nutariau, kad laikas pradėti vartoti ir papildus stiprinančius imunitetą. Pradėjome vartoti žuvų taukus, ir pamačius paskelbtą testuotojų atranką Marsiečių maisto papildų nutariau surizikuoti dalyvauti atrankoje ir neprašoviau, gavau galimybę juos išbandyti nemokamai. Skaityti visą »»»

 2. User has not uploaded an avatar
  laurazied prieš 3 mėn.

  sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

 3. .irisiukas.
  .irisiukas. prieš 3 mėn.

  Gavome testuoti "Marsiečiai: Imuno forte sirupas" Nuo 1 metų.

  Sirupas tamsiame plastiko buteliuke (ramu, kad vaikas paėmęs į rankas netyčia nesudaužys), įdėtas šaukštelis su gradacijom, kas labai patogu. Sirupo konsistencija tirštoka, rudos spalvos.

  Į sudėti įeina betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktai.

  Tokio tipo vitaminus bandėm pirmą kartą. Vaikui labai patiko ir tapo savotišku ritualu – pats vedėsi prie spinteles, rodydamas ko nori. Kartais ir keletą kartų per diena, tai tekdavo aiškinti, kad dar ne laikas ir reikia sulaukti vakaro ... Skaityti visą »»»

 4. MeleKaramele
  MeleKaramele prieš 3 mėn.

  laurazied parašė:
  sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

  Tai 5 metu visi jie jau tinkami;)

 5. User has not uploaded an avatar
  laurazied prieš 18 val.

  laba diena gal zinote kaina kiek kainuoja marsieciai vitaminai vaikams is pigesniu ?

Noriu įvertinti daiktą: