Maisto papildai vaikams MARSIEČIAI (atsiliepimai)

TD testuotojos išbandė MARSIEČIŲ maisto papildus vaikams. Štai ką apie juos mano! Skaityti apie produktą
Komentuoti
 1. Gediminas 1 m. 10 mėn.
  Emilija 8 m. 2 mėn.

  2018.11.22 15:08 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Jau buvome išbandę MARSIEČIAI ImunoForte sirupą ir MARSIEČIAI guminukus su ežiuole. Kadangi norėjosi pabandyti kažką nauja, todėl pasirinkome kramtomas tabletes apelsinų skonio. Braškių skonio nesirinkome, nes turime patirties iš kitų maisto papildų, jog braškių skonis būna labai intensyvus, o mūsų mergaitė nėra mėgėja labai saldžių vitaminų, sirupų ar geriamų vaistų.

  Vitaminus galima vartoti nuo 3 metų. Manyčiau, kad tokio amžiau vaikui forma yra nesuprantama (neaiški, neryški), o dydis kiek per mažas (gali užspringti). Mūsų mergaitei – 7 metai, tai dydis neturėjo reikšmės, o forma ir nelabai tesužavėjo – nesureikšmino jos. Skonis geras, ne per saldus, jaučiamas vitamino C skonis. Gal tik pačio vitamino „kietumas“ kiek per didelis, nors vaikų dantukai gan aštrūs, bet norint sukramtyti vitaminą, reikia šiek tiek užtrukti.

  Esame naudoję kitus Marsiečių produktus – guminukus. Pašalinio poveikio nebuvo, mergaitė žvali, energinga, stiprus imunitetas. (darželyje lankant pirmus metus ir paskesnius sirgdavo tik po vieną – du kartus).

  • Ar ketinate Marsiečius vartoti toliau, ar rinksitės išbandytą variantą ar kuriuos kitus?
  Taip ketiname, tačiau mūsų šeimai mielesnis „guminuko“ tipo vitaminas.

 2. Danielius 14 m. 9 mėn.

  2018.11.28 11:58 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:  Šiuos vitaminus nusprendėm pabandyti vien dėl šviečiančių žnyplių Šiaip esame ne kartą naudoję Marsiečius ir vaikams jie patiko. Mažoji kiekvieną dieną grįžusi iš darbelio bėga jų pasiimti, nes labai smagu kai šviečia. Tik žnyplytes pakankamai sunku suspausti, kad šviestų.
  Marsiečių vitaminai visuomet švelnaus vaisinio skonio, todėl vaikai mielai juos naudoja. Man patinka, kad juose būna gerai subalnsuoti reikalingi vitaminai ir mikroelementai.
  Ačiū už galimybę išbandyti, mielai ir toliau naudosim.

 3. 2018.11.29 17:31 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Išbandyti papildai: MARSIEČIAI Guminukai su šviečiančiomis žnyplėmis.

  Mūsų namuose vaikai kasdien geria vitaminus ir tai yra labai laukiama dienos dalis. Kodėl? Nes vitaminus gerti ne tik sveika, bet ir smagu.

  Visuomet stengiamės parinkti geros sudėties bei vaikams patrauklios išvaizdos vitaminus. Na, o Marsiečių vitaminai su šviečiančiomis žnyplėmis turi viską ko reikia tėvams ir ko norisi vaikams.

  Šie vitaminai susideda iš C, D vitamino bei cinko. Ne gana to...
  Skaityti visą »»»


 4. Gediminas 1 m. 10 mėn.
  Emilija 8 m. 2 mėn.

  2018.11.29 17:31 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  lila32 parašė:
  Šiuos vitaminus nusprendėm pabandyti vien dėl šviečiančių žnyplių Šiaip esame ne kartą naudoję Marsiečius ir vaikams jie patiko. Mažoji kiekvieną dieną grįžusi i…

  Labai zaisminga, akiai patraukli pakuote.

 5. Mažyliukė 5 mėn. 2 sav.
  Sūnelis 4 m. 8 mėn.
  Dukrytė 6 m. 4 mėn.

  2018.12.03 10:40 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Jau esame išbandę praktiškai visus marsiečių vitaminus išskyrus šiuos: MARSIEČIAI Imunactiv braškių skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Apskritai esame patenkinti marsičių produkcija, vaikams patinka ir skonis ir išvaizda
  MARSIEČIAI Imunactiv braškių skonio kramtomosios tabletės imunitetui - graži ir patogi pakuotė, nors dėl pačio buteliuko, tai galėtų būti dangtelis su apsauga, visgi tai ne saldainiai ir būtų nelabai gerai jei vaikas pasiimtų ir lengvai atsidaręs buteliuką suvalgytų visas tabletes. Patys vitaminai labai smagios ir žaismingos marsiečio formos, skaniai kvepia. Sudėtis irgi nebloga - daug vitaminų ir mineralų.
  Vaikų nuomonė: dukrytei visgi skanesni marsiečių guminukai, o sūnui labiau patiko būtent šie marsiečiai, taigi nuo šiol matyt teks pasirūpinti skirtingos rūšies marsiečiais, kad atitiktų abiejų mažiukų skonį.
  Dėl poveikio - na, kad pasimatytų rezultatas reiktų juos vartoti bent kelis mėnesius, bet manau jis tikrai būtų neblogas. Kadangi ir prieš tai esame vartoję marsiečių vitaminus (juos naudojam nuo rudens iki pavasario su nedidelėmis pertraukomis), tai tikrai nenuvylė - tyrimai visi tikrai geri ir vaikų savijauta puiki, sergam tikrai retai, tfu tfu tfu... Manau ir toliau rinksimės marsiečius

 6. Mažyliukė 5 mėn. 2 sav.
  Sūnelis 4 m. 8 mėn.
  Dukrytė 6 m. 4 mėn.

  2018.12.03 10:41 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Vaikams tikrai labai patiko, taigi vertinimas puikus.

 7. 2018.12.05 13:05 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Mūsų namuose vitaminai yra labai svarbūs. Tiek vaikams, tiek suaugusiems. O ypač šaltuoju metų laiku, kada reikalinga apsauga nuo ligų ir imuniteto stiprinimas.

  Vitaminus vaikams Marsiečiai bandėme pirmą kartą. Anksčiau rinkomės pigesnius vitaminus, tačiau jų sudėtis atitinkamai buvo prastesnė. Marsiečių vitaminuose gausu cinko ir vitamino C.

  Mūsų berniukui 4 metai. Vitaminai jam iš karto patiko šmaikšti forma, pastelinė apelsinų spalva ir mėgstamų vaisių skonis.

  O labiausiai, kad išbėrus iš indelio, atrodo lyg būtų atkeliavusi marsiečių kariuomenė, kovoti su ligomis ir bloga savijauta berniukas liko labai sužavėtas, todėl manau, kad tai tikrai ne paskutinė mūsų vartojama pakuotė.

  Bendras vertinimas: 5/5 žvaigždutės

 8. 2018.12.07 12:30 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Išbandytas produktas: MARSIEČIAI Imunactiv braškių skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Marsiečių vitaminus bandėm pirmą kartą. Pasirinkom šį variantą dėl to, kad guminukai ir skysti vitaminai nėra tarp favoritų, vaikui labiausiai priimtini kramtomų tablečių formos vitaminai, kuo puikiausiai juos sukramto.
  Namuose vitaminų vartojimas yra labai mėgstamas ir laukiamas ritualas. Ne išimtis ir šių vitaminų išbandymas. Vaikui Marsiečių vitaminai labai patiko tiek išvaizda, tiek skoniu: raudona spalva traukė akį, o ir skonis saldus, kuriam sunku atsispirti. Tačiau man, kaip mamai norėtųsi, kad vitaminai turėtų mažiau saldumo ir būtų netokio intensyvaus skonio.
  Nors vitaminų testavimo laikotarpiu, vaikas nesirgo, tačiau įvertinti vitaminų naudingą poveikį būtų sunku, nes vartojome pakankamai neilgai bei prieš pradedant testuoti vitaminus, jau kurį laiką buvome vartoję kitų imunitetą stiprinančių produktų.
  Kitą kartą būtinai išbandysime kitas rūšis ir tikimės rasime mažiau saldesnį variantą. Apibendrinus, Marsiečių vitaminams sakom "Taip".

 9. 3 m. 1 mėn.

  2018.12.07 16:01 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Mums pasisekė išbandyti Marsiečių guminukus su šviečiančiom žnyplėm.

  Kaip tik planavau gripo sezonui pirkti Marsiečių vitaminus, nes iš aplinkinių buvau girdėjusi teigiamų atsiliepimų. Tad puikus sutapimas, kad galėjome juos išbandyti!

  Mūsų keturmečiui šie vitaminai labai patiko. Žinoma pats smagumas su žnyplėmis gaudyti spalvotus guminukus. Pradžioje juos žvejoti sekėsi sunkiai, nes mažom rankytėm sunkoka žnyples suspausti, kad jos pradėtų šviesti.

  Vitaminus ragavau ir pati, džiugu, kad jie nėra labai saldūs.

  Vaikas norėtų ir daugiau jų paskanauti, tačiau ugdo kantrybę - po vieną per dieną.

  Kolkas būtų per drąsu teigti, kad šie vitaminai labai sustiprino imunitetą, bet vaikas vartojant juos nesusirgo.

  Pavasariui planuojam pirkti Marsiečių kramtomas tabletes.

  Vitaminus vertinam 5 žvaigždutėm.

 10. Markas-Stanislovas 8 m. 3 mėn.

  2018.12.08 16:36 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Mes išbandėme "MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive kompleksu". Vaiko vertinimas: Labai skanu, kaip saldainiai. Smagu, kad galima du per dieną suvalgyti- ryte ir vakare. Spalva neturi įtakos skoniui (suprasti kaip "raudona ar žalia visi vienodo skonio"), tai būtų kaip minusas.

  Mano vertinimas: vaikui aiškiai trūko vitaminų, nes nuolat buvo išbalęs, greit pavargdavo, be to labai sparčiai auga. Pavartojus šiuos vitaminus atsirado sveikas veido raudonis, truputis daugiau sveikos ir sutelktos energijos. Tai dedu pliusą už greitą rezultatą.

  Vitaminų skonis neišraiškingas, tačiau ir ne blankus, ne per saldus, tai vaikui padeda suvokti, kad tai ne saldainis. Pakuotės dangtelis galėtų būti su apsauga nuo vaikų, kad mažesni neprisivalgytų atradę.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Noriu įvertinti daiktą: