Maisto papildai vaikams MARSIEČIAI

4.5
11 vertinimai(ų)
Maisto papildai vaikams MARSIEČIAI

TD Testuotojų bandyti MARSIEČIŲ maisto papildai:

|1| MARSIEČIAI ImunoForte sirupas, kurio sudėtyje yra betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktų. Šeivamedžio uogos, erškėtuogės ir vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, todėl sirupas pasižymi natūraliu skoniu. Tinka nuo 1 metų amžiaus.

|2| MARSIEČIAI Imunactiv braškių skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Tai vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas vaikams (pilną sudėtį rasite wavita.lt/marsieciai). Sudėtyje yra Imunactiv kompleksas, kurį sudaro beta gliukanai, cinkas ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|3| MARSIEČIAI Imunactiv apelsinų skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Tai vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas vaikams (pilną sudėtį rasite wavita.lt/marsieciai). Sudėtyje yra Imunactiv kompleksas, kurį sudaro beta gliukanai, cinkas ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|4| MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive kompleksu yra sukurti specialiai aktyviems ir daug judantiems vaikams. Guminukuose esantis BoneActive vitaminų D ir K kompleksas padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|5| MARSIEČIAI guminukai su ežiuole yra vitaminų ir mineralų kompleksas, papildytas rausvažiedės ežiuolės ekstraktu, kuris yra žinomas kaip imuninę sistemą stiprinantis augalas. Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|6| MARSIEČIAI Guminukai su šviečiančiomis žnyplėmis. Vitaminų ir mineralų kompleksas praturtintas bioflavanoidu rutinu. Vitaminai C, D ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, o vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę bei normalią raumenų funkciją. Pakuotėje rasite žnyples, kurios apšvies guminukus! Tinka nuo 3 metų amžiaus.

vitaminai Marsiečiai

Testuotojų vertinimai

Raudonas Balionėlis
2018-11-30
MARSIEČIŲ maisto papildai su šviečiančiomis žnyplėmis
Išsipakavę randame kuo tikriausią kosminę kapsulę, kurioje laikomi marso akmenys. Pridėtos šviečiančios žnyplės padės tyrinėti Skaityti visą
giedruse1
2018-12-12
MARSIEČIAI guminukai su ežiuole giedruse1
Kai rinkausi vitaminų rūšį, pagalvojau, kad norėčiau, jog vaikui būtų ne tik naudinga, bet ir skanu. Žinoma, kuris gi.. Skaityti visą

Sirija prieš 6 d.

Vaikui tikrai patinka, bet pagal sudėtį tai kaina gerokai užlenkta.....

Kamiluk prieš 6 d.

Mums teko laimė išbandyti "MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive kompleksu"🤗
    Mano mergina pastaruoju metu visiškai nieko nevalgo🙈 Pernai bent mokykloje pietus pavalgydavo, o šiais metais pasikeitus maistui, ten nebevalgo. Tenka ir gražiuoju ir piktuoju lakstyti su šaukštu paskui.🙈 Nežinau ar sutapimas, bet pavartojus šių vitaminų, jos apetitas kažkiek pagerėjo. Žinoma tai dar gana trumpas laikas, manau reikia bent 2 mėn. Rezultatui įvertinti.
    Kas patiko, tai kad vitaminai laaaabai skanūs, ragavau ir pati, kaip tikri guminukai. Mergaitė net neraginta nueina jų kasdien išgerti ir net nuliūsta vis, kad galima tik po du.😊
    Mums tiko ir patiko labai, dukra jau nekantrauja pirkti naują pakuotę.🤗😊

3. giedruse1
    giedruse1 prieš 4 d.

Pirmą kartą buvau atrinkta testuoti prekę. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į tokias atrankas, nes buvau įsitikinusi, kad atrenka savus žmones Labai džiugu, kad mano įsitikinimai nepasitvirtino ir tapau viena iš laimingųjų.

Kai rinkausi vitaminų rūšį, pagalvojau, kad norėčiau, jog vaikui būtų ne tik naudinga, bet ir skanu. Žinoma, kuris gi mažylis nemėgsta guminuku?..

Skaityti visą »»»

karamele prieš 1 sav.

Mums pasisekė išbandyti Marsiečių guminukus su šviečiančiom žnyplėm.

Kaip tik planavau gripo sezonui pirkti Marsiečių vitaminus, nes iš aplinkinių buvau girdėjusi teigiamų atsiliepimų. Tad puikus sutapimas, kad galėjome juos išbandyti!

Mūsų keturmečiui šie vitaminai labai patiko. Žinoma pats smagumas su žnyplėmis gaudyti spalvotus guminukus. Pradžioje juos žvejoti sekėsi sunkiai, nes mažom rankytėm sunkoka žnyples suspausti, kad jos pradėtų šviesti.

Vitaminus ragavau ir pati, džiugu, kad jie nėra labai saldūs.

Vaikas norėtų ir daugiau jų paskanauti, tačiau ugdo kantrybę - po vieną per dieną.

Kolkas būtų per drąsu teigti, kad šie vitaminai labai sustiprino imunitetą, bet vaikas vartojant juos nesusirgo.

Pavasariui planuojam pirkti Marsiečių kramtomas tabletes.

Vitaminus vertinam 5 žvaigždutėm.

vivi prieš 1 sav.

Mes išbandėme "MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive kompleksu". Vaiko vertinimas: Labai skanu, kaip saldainiai. Smagu, kad galima du per dieną suvalgyti- ryte ir vakare. Spalva neturi įtakos skoniui (suprasti kaip "raudona ar žalia visi vienodo skonio"), tai būtų kaip minusas.

Mano vertinimas: vaikui aiškiai trūko vitaminų, nes nuolat buvo išbalęs, greit pavargdavo, be to labai sparčiai auga. Pavartojus šiuos vitaminus atsirado sveikas veido raudonis, truputis daugiau sveikos ir sutelktos energijos. Tai dedu pliusą už greitą rezultatą.

Vitaminų skonis neišraiškingas, tačiau ir ne blankus, ne per saldus, tai vaikui padeda suvokti, kad tai ne saldainis. Pakuotės dangtelis galėtų būti su apsauga nuo vaikų, kad mažesni neprisivalgytų atradę.

Noriu įvertinti daiktą: