Maisto papildai vaikams MARSIEČIAI

4.4
20 vertinimai(ų)
Maisto papildai vaikams MARSIEČIAI

TD Testuotojų bandyti MARSIEČIŲ maisto papildai:

|1| MARSIEČIAI ImunoForte sirupas, kurio sudėtyje yra betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktų. Šeivamedžio uogos, erškėtuogės ir vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Sudėtyje yra augalinių ekstraktų, todėl sirupas pasižymi natūraliu skoniu. Tinka nuo 1 metų amžiaus.

|2| MARSIEČIAI Imunactiv braškių skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Tai vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas vaikams (pilną sudėtį rasite wavita.lt/marsieciai). Sudėtyje yra Imunactiv kompleksas, kurį sudaro beta gliukanai, cinkas ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|3| MARSIEČIAI Imunactiv apelsinų skonio kramtomosios tabletės imunitetui. Tai vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas vaikams (pilną sudėtį rasite wavita.lt/marsieciai). Sudėtyje yra Imunactiv kompleksas, kurį sudaro beta gliukanai, cinkas ir vitaminas C, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|4| MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive kompleksu yra sukurti specialiai aktyviems ir daug judantiems vaikams. Guminukuose esantis BoneActive vitaminų D ir K kompleksas padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|5| MARSIEČIAI guminukai su ežiuole yra vitaminų ir mineralų kompleksas, papildytas rausvažiedės ežiuolės ekstraktu, kuris yra žinomas kaip imuninę sistemą stiprinantis augalas. Vitaminas C ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Tinka nuo 3 metų amžiaus.

|6| MARSIEČIAI Guminukai su šviečiančiomis žnyplėmis. Vitaminų ir mineralų kompleksas praturtintas bioflavanoidu rutinu. Vitaminai C, D ir cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, o vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę bei normalią raumenų funkciją. Pakuotėje rasite žnyples, kurios apšvies guminukus! Tinka nuo 3 metų amžiaus.

vitaminai Marsiečiai

Testuotojų vertinimai

Raudonas Balionėlis
2018-11-30
MARSIEČIŲ maisto papildai su šviečiančiomis žnyplėmis
Išsipakavę randame kuo tikriausią kosminę kapsulę, kurioje laikomi marso akmenys. Pridėtos šviečiančios žnyplės padės tyrinėti Skaityti visą
giedruse1
2018-12-12
MARSIEČIAI guminukai su ežiuole
Kai rinkausi vitaminų rūšį, pagalvojau, kad norėčiau, jog vaikui būtų ne tik naudinga, bet ir skanu. Žinoma, kuris gi.. Skaityti visą
Silviukste
2018-12-20
MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive
.irisiukas.
2019-01-10
MARSIEČIAI ImunoForte sirupas
Gavome testuoti Marsiečiai: Imuno forte sirupas nuo 1 metu. Sirupas tamsiame plastiko buteliuke, įdėtas šaukštelis su.......... Skaityti visą

1. Silviukste
    Silviukste prieš 6 mėn.

Nuo gimimo mano sūnus yra vartojęs tik vitaminą D. Kadangi šiais metais pradėjome lankyti darželį, ir kaip žinia laukiau beprasidedančio ligų maratono, kas dažniausiai įvyksta pradėjus lankytis pirmus metus darželį.

Ta proga nutariau, kad laikas pradėti vartoti ir papildus stiprinančius imunitetą. Pradėjome vartoti žuvų taukus, ir pamačius paskelbtą testuotojų atranką Marsiečių maisto papildų nutariau surizikuoti dalyvauti atrankoje ir neprašoviau, gavau galimybę juos išbandyti nemokamai. Skaityti visą »»»

laurazied prieš 6 mėn.

sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

3. .irisiukas.
    .irisiukas. prieš 6 mėn.

Gavome testuoti "Marsiečiai: Imuno forte sirupas" Nuo 1 metų.

Sirupas tamsiame plastiko buteliuke (ramu, kad vaikas paėmęs į rankas netyčia nesudaužys), įdėtas šaukštelis su gradacijom, kas labai patogu. Sirupo konsistencija tirštoka, rudos spalvos.

Į sudėti įeina betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktai.

Tokio tipo vitaminus bandėm pirmą kartą. Vaikui labai patiko ir tapo savotišku ritualu – pats vedėsi prie spinteles, rodydamas ko nori. Kartais ir keletą kartų per diena, tai tekdavo aiškinti, kad dar ne laikas ir reikia sulaukti vakaro ... Skaityti visą »»»

4. MeleKaramele
    MeleKaramele prieš 6 mėn.

laurazied parašė:
    sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

Tai 5 metu visi jie jau tinkami;)

laurazied prieš 2 mėn.

laba diena gal zinote kaina kiek kainuoja marsieciai vitaminai vaikams is pigesniu ?

Noriu įvertinti daiktą: