MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive

Silviukste
Testuotojas Silviukste
MARSIEČIAI Guminukai su BoneActive

Nuo gimimo mano sūnus yra vartojęs tik vitaminą D. Kadangi šiais metais pradėjome lankyti darželį, ir kaip žinia laukiau beprasidedančio ligų maratono, kas dažniausiai įvyksta pradėjus lankytis pirmus metus darželį.

Pasirinkau išbandyti Marsiečių guminukus su BoneActive kompleksu, pritraukė apibūdinimas, kad sukurti specialiai aktyviems ir daug judantiems vaikams, o maniškis būtent toks ir yra, nepabus ramiai, ir nemokantis gražiai vaikščioti, nes jam reikia visur tiesiog bėgti.

Be to, pamenu ir pati kai buvau maža, vartodavau būtent Marsiečių maisto papildus, tik pavidalas būdavo kramtomos tabletės.

Ant pasirinktų vitaminų guminukų pavaizduoti žmogeliukai - marsiečiai, kadangi mano mažasis to dar nesupranta, tai jis juos vadina žuvytėmis. Ir iš tiesų, forma kažkiek primena žuvytes.

Pasirinkus guminukų pavidalu vitaminus neprašoviau, nes vaikas su malonumu juos valgo ir tiesiog turiu slėpti juos, nes galvoja, jog čia paprasti guminukai, o ne vitaminai ir gali valgyti kiek nori :D.

Susigundžiau ir pati paragauti – skonis iš tiesų kaip paprastų guminukų, kramtosi taip pat nesunkiai. Nežinau kodėl, bet sūnus pirmiausiai suvalgė būtent juodos spalvos „žuvytes“, kol nesibaigė juodos, tol kitos spalvos nevalgė, o dabar jau valgo ir likusius.

Negaliu 100 proc. tvirtinti, kad pajutome kažkokį naudingą poveikį, nes sūnus kaip keista iki šiol nuo rugsėjo 3 d. dar nepraleido nei vienos dienos, t.y. nei kart nesirgo dar kol kas, ir kad pastebėti kažkokį naudingą poveikį reikėtų vartoti žymiai ilgesnį laiką, dabar vartota tik vienas mėnesis.

Ar ketiname Marsiečius vartoti toliau? Taip! Pabaigsime šią pakuotę ir įsigysime antrą tokią pat, o vėliau išbandysime ir kitokio pavidalu.

Testuotojų vertinimai

Raudonas Balionėlis
2018-11-30
MARSIEČIŲ maisto papildai su šviečiančiomis žnyplėmis
Išsipakavę randame kuo tikriausią kosminę kapsulę, kurioje laikomi marso akmenys. Pridėtos šviečiančios žnyplės padės tyrinėti Skaityti visą
giedruse1
2018-12-12
MARSIEČIAI guminukai su ežiuole
Kai rinkausi vitaminų rūšį, pagalvojau, kad norėčiau, jog vaikui būtų ne tik naudinga, bet ir skanu. Žinoma, kuris gi.. Skaityti visą
.irisiukas.
2019-01-10
MARSIEČIAI ImunoForte sirupas
Gavome testuoti Marsiečiai: Imuno forte sirupas nuo 1 metu. Sirupas tamsiame plastiko buteliuke, įdėtas šaukštelis su.......... Skaityti visą

1. MeleKaramele
    MeleKaramele prieš 4 sav.

Testavome apelsinų skonio kramtomas tabletes „Marsiečiai“. Pasirinkome šį variantą, nes atrodė įdomiau ir neįprasčiau, nei guminukai ar sirupai. Vaikams patiko žaisminga dėžutė ir tabletės forma, 4 m. amžiaus dukra, man paaiškinus, kad marsiečiai skraido danguje, vis prašydavo „tų, kur skraido“ 😊 Jai patiko ir skonis, nors besibaigiant dėžutei matyt pabodo, nes nebelabai norėjo. Man pačiai skonis nebuvo pats geriausias, nes priminė skonį tirpių, putojančių vandenyje vitaminų, kurių labai nemėgstu. Taip pat paragavus nesužavėjo ir 2 m. sūnaus, gal ir gerai, nes jie ir yra skirti kiek vyresniems vaikučiams, nors šiaip jis puikiai sukramto visas tabletes. Nežinau sutapimas ar ne, bet tą laikotarpį, kai gėrė vitaminus, dukra peršalimo ligomis nesirgo, tiesa, vartojame ir kitų, žolelinių papildų imunitetui stiprinti. Manau kad kitąkart visgi mieliau išbandyčiau guminukus ar sirupą, kad tikų ir mažajam vaikučiui bei nereiktų kramtyti kietos tekstūros.

2. Silviukste
    Silviukste prieš 3 sav.

Ta proga nutariau, kad laikas pradėti vartoti ir papildus stiprinančius imunitetą. Pradėjome vartoti žuvų taukus, ir pamačius paskelbtą testuotojų atranką Marsiečių maisto papildų nutariau surizikuoti dalyvauti atrankoje ir neprašoviau, gavau galimybę juos išbandyti nemokamai. Skaityti visą »»»

laurazied prieš 1 sav.

sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

4. .irisiukas.
    .irisiukas. prieš 1 sav.

Gavome testuoti "Marsiečiai: Imuno forte sirupas" Nuo 1 metų.

Sirupas tamsiame plastiko buteliuke (ramu, kad vaikas paėmęs į rankas netyčia nesudaužys), įdėtas šaukštelis su gradacijom, kas labai patogu. Sirupo konsistencija tirštoka, rudos spalvos.

Į sudėti įeina betagliukanų, vitamino C ir šeivamedžio bei erškėtuogių ekstraktai.

Tokio tipo vitaminus bandėm pirmą kartą. Vaikui labai patiko ir tapo savotišku ritualu – pats vedėsi prie spinteles, rodydamas ko nori. Kartais ir keletą kartų per diena, tai tekdavo aiškinti, kad dar ne laikas ir reikia sulaukti vakaro ... Skaityti visą »»»

5. MeleKaramele
    MeleKaramele prieš 1 sav.

laurazied parašė:
    sveiki noriu paklausti ar yra vitaminu marsieciu nuo 5 metu vaikui ?

Tai 5 metu visi jie jau tinkami;)

Noriu įvertinti daiktą: