Urinal Express pH (maisto papildas)

Partnerio turinys
4.4
5 vertinimai(ų)
Urinal Express pH (maisto papildas)

Kokia yra Urinal® Express pH paskirtis?

Šlapimo parūgštėjimas gali sukelti nemalonius pojūčius. Urinal® Express pH esantis karpotųjų beržų lapų ekstraktas padeda palaikyti šlapimo pūslės komfortą.

Urinal® Express pH sudėtis

Dienos dozėje (3 paketėliuose) yra:

• Kalio: 1273,8 mg (60% RMV)
  • Natrio citrato: 2 802,5 mg
  • Karpotųjų beržų (Betula pendula) lapų ekstrakto min. 10:1-75 mg : 750,0 mg
  • Stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) sulčių milteliai (standartizuotas 1% proantocianidinų): 1 860,0 mg
  • Sudedamosios dalys: stabilizatorius: ksilitolis, kalio citrato monohidratas, natrio citratas; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, stambiauogių spanguolių sulčių milteliai, aviečių, miško uogų ir vanilės aromato kvapioji medžiaga; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas; karpotųjų beržų lapų ekstraktas; saldiklis: sukralozė.

Kaip vartoti Urinal® Express pH?

Urinal® Express pH reikėtų gerti po 1 paketėlį 3 kartus per dieną. Ištirpinkite paketėlio turinį 200 ml vandens, gerkite arba šaltą arba karštą, geriausia po valgio.

Skirtas trumpalaikiam vartojimui. Nenaudokite ilgiau nei 2 dienas iš eilės. Rekomenduojama vartoti kartu su maisto papildu Urinal Akut.

Įspėjimai:

• Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Netinkamas vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
  • Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.
  • Maisto papildas netinkamas žmonėms sergantiems inkstų ir širdies ligomis ar geriantiems vaistus nuo kraujo spaudimo.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti tamsioje ir sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje gamintojo pakuotėje.

Apie Urinal® Express pH gamintoją ir atstovus.

Gamintojas: Idelyn s. r. o., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Čekija

Gamintojo atstovas: UAB „Walmark“, Mėnulio g. 7, Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 210 19 40, www.walmark.lt

Nori išbandyti nemokamai?

Nata12345 prieš 1 mėn.

Pabandžiau šį maisto papildą, man jis labai patiko. Patogi pakuotė, skonis geras (nei per stipriai saldus). Didelis pliusas, kad galima gerti tiek su karštu, tiek su šaltu vandeniu (ne visada yra galimybė pasidaryti su karštu). Turėjau minimalias problemas su šlapimo pūslę, ir per šias dvi dienas jos dingo.
    Tik kaip jau ir minėta, toks produktas labai pagelbėtų būnant nėščiai. Nes tada tokių problemų būna daug daugiau.
    Tikrai pirkčiau tokį produktą iškilus šlapimo pūslės problemoms

vilmulux prieš 1 mėn.

Išbandžius šį maisto papildą, pajutau pagerėjimą - sumažėjo nemalonūs pojūčiai.
    Šis produktas ir skirtas - greitam poveikiui, trumpalaikiam vartojimui, esant šlapimo pūslės problemoms.
    Galėtų būti be saldiklių ir natūralesnio skonio.

wednesday prieš 1 mėn.

Nuo vaikystės vargina pasikartojantys šlapimo pūslės uždegimai, kurie pasireiškia vos pasilpus imunitetui. Urinal Express pH išbandžiau, pasireiškus pirmiesiems simptomams. Vartojau dvi dienas, po 3 kartus per dieną. Labai patiko patogi pakuotė, po vieną dozę supakuotus miltelius pasiruošti labai paprasta ir greita. Gėriau šiltą gėrimą, skonis patiko, ne kaip vaistų. Na gal mėgstančioms tik natūralias nesaldintas arbatas skonis gali padirodyti per daug sintetinis, čia jau skonio reikalas O ir papildomi skysčiai bei kalis organizmui tik į naudą. Aišku, svarbiausia, kad šlapimo pūslės uždegimo simptomai pradingo per vieną parą. Prisidėsiu prie apgailestavimų, kad šio preparato negalima vartoti nėščiosioms. Ačiū už galimybę išbandyti Urinal Express pH. Dabar jau žinau, ko griebsiuos, kai vėl užklups ta nemaloni bėda ateityje.

4. posido
    posido prieš 1 mėn.

Išbandžiau ir aš, pakuotė patogi, lengva atplėšti. Skonis tikrai geras net nesijaučia vaistams budingo kartumo. Po paros savijauta išties pagerėjo. Manau užklupus panašioms bėdoms tikrai geriau išgerti Urinal Express ph, ka darysiu ir ateityje!

5. posido
    posido prieš 1 mėn.

Gaila ,kad tik trumpalaikiui vartojimui. Nepavalgius ir isgerus sio vaisto galimas lengvas pykinimas, pavalgius nieko panasaus nesijaucia

Noriu įvertinti daiktą: