Urinal Express pH (maisto papildas)

Partnerio turinys
4.6
7 vertinimai(ų)
Urinal Express pH (maisto papildas)

Kokia yra Urinal® Express pH paskirtis?

Šlapimo parūgštėjimas gali sukelti nemalonius pojūčius. Urinal® Express pH esantis karpotųjų beržų lapų ekstraktas padeda palaikyti šlapimo pūslės komfortą.

Urinal® Express pH sudėtis

Dienos dozėje (3 paketėliuose) yra:

• Kalio: 1273,8 mg (60% RMV)
  • Natrio citrato: 2 802,5 mg
  • Karpotųjų beržų (Betula pendula) lapų ekstrakto min. 10:1-75 mg : 750,0 mg
  • Stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) sulčių milteliai (standartizuotas 1% proantocianidinų): 1 860,0 mg
  • Sudedamosios dalys: stabilizatorius: ksilitolis, kalio citrato monohidratas, natrio citratas; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, stambiauogių spanguolių sulčių milteliai, aviečių, miško uogų ir vanilės aromato kvapioji medžiaga; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas; karpotųjų beržų lapų ekstraktas; saldiklis: sukralozė.

Kaip vartoti Urinal® Express pH?

Urinal® Express pH reikėtų gerti po 1 paketėlį 3 kartus per dieną. Ištirpinkite paketėlio turinį 200 ml vandens, gerkite arba šaltą arba karštą, geriausia po valgio.

Skirtas trumpalaikiam vartojimui. Nenaudokite ilgiau nei 2 dienas iš eilės. Rekomenduojama vartoti kartu su maisto papildu Urinal Akut.

Įspėjimai:

• Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Netinkamas vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
  • Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.
  • Maisto papildas netinkamas žmonėms sergantiems inkstų ir širdies ligomis ar geriantiems vaistus nuo kraujo spaudimo.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti tamsioje ir sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje gamintojo pakuotėje.

Reklama:

Apie Urinal® Express pH gamintoją ir atstovus.

Gamintojas: Idelyn s. r. o., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Čekija

Gamintojo atstovas: UAB „Walmark“, Mėnulio g. 7, Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 210 19 40, www.walmark.lt

Nori išbandyti nemokamai?

1. posido
    posido prieš 3 mėn.

Išbandžiau ir aš, pakuotė patogi, lengva atplėšti. Skonis tikrai geras net nesijaučia vaistams budingo kartumo. Po paros savijauta išties pagerėjo. Manau užklupus panašioms bėdoms tikrai geriau išgerti Urinal Express ph, ka darysiu ir ateityje!

2. posido
    posido prieš 3 mėn.

Gaila ,kad tik trumpalaikiui vartojimui. Nepavalgius ir isgerus sio vaisto galimas lengvas pykinimas, pavalgius nieko panasaus nesijaucia

jurate0518 prieš 1 mėn.

Išbandžiau ir aš. Nuomone tik teigiama. Skonis geras. Patinka kad galima maišyti su įvairiu vandeniu. Simptomai iškart sumažėjo. Tad ateityje rinksiuos tik šitą vaistą. Ačiū už galimybę jį išbandyti.

jurate0518 prieš 1 mėn.

Super 😀

Daina Balt prieš 3 sav.

Labai patogi pakuote, lengva naudoti, vos juntamas vaisiu skonis. Galėtu buti be saldikliu. Ateityje esant pusles problemoms tikrai pirksiu Urinal Express ph. Aciu uz galimybe isbandyti.

Noriu įvertinti daiktą: