Urinal Express pH (maisto papildas)

1 vertinimai(ų)
Urinal Express pH (maisto papildas)

Kokia yra Urinal® Express pH paskirtis?

Šlapimo parūgštėjimas gali sukelti nemalonius pojūčius. Urinal® Express pH esantis karpotųjų beržų lapų ekstraktas padeda palaikyti šlapimo pūslės komfortą.

Urinal® Express pH sudėtis

Dienos dozėje (3 paketėliuose) yra:

• Kalio: 1273,8 mg (60% RMV)
  • Natrio citrato: 2 802,5 mg
  • Karpotųjų beržų (Betula pendula) lapų ekstrakto min. 10:1-75 mg : 750,0 mg
  • Stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) sulčių milteliai (standartizuotas 1% proantocianidinų): 1 860,0 mg
  • Sudedamosios dalys: stabilizatorius: ksilitolis, kalio citrato monohidratas, natrio citratas; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, stambiauogių spanguolių sulčių milteliai, aviečių, miško uogų ir vanilės aromato kvapioji medžiaga; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas; karpotųjų beržų lapų ekstraktas; saldiklis: sukralozė.

Kaip vartoti Urinal® Express pH?

Urinal® Express pH reikėtų gerti po 1 paketėlį 3 kartus per dieną. Ištirpinkite paketėlio turinį 200 ml vandens, gerkite arba šaltą arba karštą, geriausia po valgio.

Skirtas trumpalaikiam vartojimui. Nenaudokite ilgiau nei 2 dienas iš eilės. Rekomenduojama vartoti kartu su maisto papildu Urinal Akut.

Įspėjimai:

• Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Netinkamas vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
  • Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.
  • Maisto papildas netinkamas žmonėms sergantiems inkstų ir širdies ligomis ar geriantiems vaistus nuo kraujo spaudimo.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti tamsioje ir sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje gamintojo pakuotėje.

Apie Urinal® Express pH gamintoją ir atstovus.

Gamintojas: Idelyn s. r. o., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Čekija

Gamintojo atstovas: UAB „Walmark“, Mėnulio g. 7, Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 210 19 40, www.walmark.lt

Nori išbandyti nemokamai?

Noriu įvertinti daiktą: