Urinal Express pH (maisto papildas)

Partnerio turinys
4.7
10 vertinimai(ų)
Urinal Express pH (maisto papildas)

Kokia yra Urinal® Express pH paskirtis?

Šlapimo parūgštėjimas gali sukelti nemalonius pojūčius. Urinal® Express pH esantis karpotųjų beržų lapų ekstraktas padeda palaikyti šlapimo pūslės komfortą.

Urinal® Express pH sudėtis

Dienos dozėje (3 paketėliuose) yra:

• Kalio: 1273,8 mg (60% RMV)
  • Natrio citrato: 2 802,5 mg
  • Karpotųjų beržų (Betula pendula) lapų ekstrakto min. 10:1-75 mg : 750,0 mg
  • Stambiauogių spanguolių (Vaccinium macrocarpon) sulčių milteliai (standartizuotas 1% proantocianidinų): 1 860,0 mg
  • Sudedamosios dalys: stabilizatorius: ksilitolis, kalio citrato monohidratas, natrio citratas; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, stambiauogių spanguolių sulčių milteliai, aviečių, miško uogų ir vanilės aromato kvapioji medžiaga; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas; karpotųjų beržų lapų ekstraktas; saldiklis: sukralozė.

Kaip vartoti Urinal® Express pH?

Urinal® Express pH reikėtų gerti po 1 paketėlį 3 kartus per dieną. Ištirpinkite paketėlio turinį 200 ml vandens, gerkite arba šaltą arba karštą, geriausia po valgio.

Skirtas trumpalaikiam vartojimui. Nenaudokite ilgiau nei 2 dienas iš eilės. Rekomenduojama vartoti kartu su maisto papildu Urinal Akut.

Įspėjimai:

• Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Netinkamas vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
  • Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.
  • Maisto papildas netinkamas žmonėms sergantiems inkstų ir širdies ligomis ar geriantiems vaistus nuo kraujo spaudimo.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti tamsioje ir sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje gamintojo pakuotėje.

Apie Urinal® Express pH gamintoją ir atstovus.

Gamintojas: Idelyn s. r. o., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Čekija

Gamintojo atstovas: UAB „Walmark“, Mėnulio g. 7, Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 210 19 40, www.walmark.lt

1. LePukuota prieš 3 mėn.

Labai teigiamai vertinu, tiek pati pakuotė su išsamia informacija, tiek produkto naudojimas ir efektas puikus. Patiko, kad galima vartoti su karštu vandeniu, skonis švelnus, nesaldus. Manau kiekviena moteris, kuri turi bėdelių, gali turėti vaistinėlėj ar rankinėj nešiotis paketėlį šio maisto papildo.

Gab96 prieš 1 mėn.

Gavau seniai, bet išbandžiau tik dabar. Patiko pakuotė, labai patogi, patogus ir lengvas paruošimas. Skonis ir kvapas ne itin patiko, bet geriant paskutinę dieną, pripratau. Netikėjau, kad užteks 3 dienų kurso, bet likau nustebusi, kaip greitai nustojo perštėti šlapinantis. Patiko, kad produktas natūralus. Vertinant vaisto efektyvumą, nepatikęs skonis nublanksta. Tikrai pirksiu antrą kartą.

3. 36mamyte prieš 4 sav.

Vaikams nuo 3metu tinka?

Eneirra prieš 3 mėn.

Tik patys geriausi atsiliepimai! Labai patogi pakuotė. Vaisto skonis- vaisių, kuris man išties labai patiko. Rekomenduoju!

5. Raminta21
    Raminta21 prieš 3 mėn.

Patis geriausi atsiliepimai kažkada naudojau labai patiko. Ir butu puiki proga išmeginti dabad

Noriu įvertinti daiktą: