Urinal Express pH maisto papildas (atsiliepimai)

Šlapimo parūgštėjimas gali sukelti nemalonius pojūčius. Urinal® Express pH esanti unikali natrio ir kalcio citratų, koncentruot Skaityti apie produktą
Komentuoti
 1. 2018.10.22 13:12 (prieš 8 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Pabandžiau produktą, nes kaip tik pasaliau kojas ir man visuomet kyla bėdų su pūsle. Man padėjo. Tikrai pirkčiau ji dar kartą. Bt deja negalima naudoti besilaukiančioms. O va tokiu metu daugiausia bėdų su pūslę ir kyla

 2. 2018.10.29 12:41 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Pabandžiau šį maisto papildą, man jis labai patiko. Patogi pakuotė, skonis geras (nei per stipriai saldus). Didelis pliusas, kad galima gerti tiek su karštu, tiek su šaltu vandeniu (ne visada yra galimybė pasidaryti su karštu). Turėjau minimalias problemas su šlapimo pūslę, ir per šias dvi dienas jos dingo.
  Tik kaip jau ir minėta, toks produktas labai pagelbėtų būnant nėščiai. Nes tada tokių problemų būna daug daugiau.
  Tikrai pirkčiau tokį produktą iškilus šlapimo pūslės problemoms

 3. 2018.10.29 21:05 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Išbandžius šį maisto papildą, pajutau pagerėjimą - sumažėjo nemalonūs pojūčiai.
  Šis produktas ir skirtas - greitam poveikiui, trumpalaikiam vartojimui, esant šlapimo pūslės problemoms.
  Galėtų būti be saldiklių ir natūralesnio skonio.

 4. 2018.10.30 15:56 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Nuo vaikystės vargina pasikartojantys šlapimo pūslės uždegimai, kurie pasireiškia vos pasilpus imunitetui. Urinal Express pH išbandžiau, pasireiškus pirmiesiems simptomams. Vartojau dvi dienas, po 3 kartus per dieną. Labai patiko patogi pakuotė, po vieną dozę supakuotus miltelius pasiruošti labai paprasta ir greita. Gėriau šiltą gėrimą, skonis patiko, ne kaip vaistų. Na gal mėgstančioms tik natūralias nesaldintas arbatas skonis gali padirodyti per daug sintetinis, čia jau skonio reikalas O ir papildomi skysčiai bei kalis organizmui tik į naudą. Aišku, svarbiausia, kad šlapimo pūslės uždegimo simptomai pradingo per vieną parą. Prisidėsiu prie apgailestavimų, kad šio preparato negalima vartoti nėščiosioms. Ačiū už galimybę išbandyti Urinal Express pH. Dabar jau žinau, ko griebsiuos, kai vėl užklups ta nemaloni bėda ateityje.

 5. 2018.11.01 12:14 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Išbandžiau ir aš, pakuotė patogi, lengva atplėšti. Skonis tikrai geras net nesijaučia vaistams budingo kartumo. Po paros savijauta išties pagerėjo. Manau užklupus panašioms bėdoms tikrai geriau išgerti Urinal Express ph, ka darysiu ir ateityje!

 6. 2018.11.10 13:06 (prieš 7 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Gaila ,kad tik trumpalaikiui vartojimui. Nepavalgius ir isgerus sio vaisto galimas lengvas pykinimas, pavalgius nieko panasaus nesijaucia

 7. Karolis 10 m. 2 mėn.

  2019.01.03 16:54 (prieš 5 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Išbandžiau ir aš. Nuomone tik teigiama. Skonis geras. Patinka kad galima maišyti su įvairiu vandeniu. Simptomai iškart sumažėjo. Tad ateityje rinksiuos tik šitą vaistą. Ačiū už galimybę jį išbandyti.

 8. 2019.01.28 09:11 (prieš 4 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Labai patogi pakuote, lengva naudoti, vos juntamas vaisiu skonis. Galėtu buti be saldikliu. Ateityje esant pusles problemoms tikrai pirksiu Urinal Express ph. Aciu uz galimybe isbandyti.

 9. 2019.03.04 20:52 (prieš 3 mėn.)
  Mano vertinimas:

  Tik patys geriausi atsiliepimai! Labai patogi pakuotė. Vaisto skonis- vaisių, kuris man išties labai patiko. Rekomenduoju!

 10. 2019.03.20 11:37 (prieš 3 mėn.)

  Patis geriausi atsiliepimai kažkada naudojau labai patiko. Ir butu puiki proga išmeginti dabad

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Noriu įvertinti daiktą: