Avižinių dribsnių apkepas su bananais ir riešutais

Ingredientai: Avižiniai dribsniai - 3 stiklinės, Cinamonas - 1 arbatinis šaukštelis, Druska - 0.33 arbatinio šaukštelio, Bananai - 3 vienetai, Pienas - 1 stiklinė, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Rudasis cukrus - 0.33 stiklinės, Kepimo milteliai.

Skoniu ir kvapu šis patiekalas labai primena bananų duoną. Įkaitinkite orkaitę iki 175 laipsnių, kepimo formą ištepkite riebalais. Sumaišykite dribsnius, rudąjį cukrų ir cinamoną, suberkite kepimo miltelius, druską ir riešutus. Kitame inde sumaišykite trintus bananus, obuolių tyrelę ir pieną, įmuškite kiaušinį, supilkite sviestą ir suberkite vanilinį cukrų. Gerai išmaišykite. Sumaišykite abu mišinius ir suverskite į kepimo indą. Kepkite 30-35 minutes, kol gražiai apskrus. Patiekite karštą, su medumi arba jogurtu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.