Avižinių dribsnių apkepas su obuoliais

Ingredientai: Avižiniai dribsniai - 150 gramų, Pienas - 150 mililitrų, Sviestas - 50 gramų, Cukrus - 50 gramų, Obuoliai - 2 vienetai, Džiovinti vaisiai, riešutai - 100 gramų, Cinamonas - 1 žiupsnelis.

Obuolius nulupkite, pašalinkite sėklas, supjaustykite nedideliais kubeliais. Obuolius sumaišykite su avižiniais dribsniais, pasmulkintais džiovintais vaisiais. Galima įmaišyti riešutų. Pagardinkite cukrumi (galima medumi), cinamonu. Sumaišykite su lydytu sviestu. Mišinį sudėkite į stiklinę ar keramikinę formą. Supilkite kambario temperatūros pieną. Kepkite iki 180°C įkaitintoje orkaitėje apie 30 min. Šis apkepas puikiai tiks pusryčiams arba kaip desertas su ledais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.