Bandelės su obuoliais „Rožytės“

Ingredientai: Sluoksniuota tešla - 300 gramai, Obuoliai - 2 vienetai, Cukrus - 3 valgomieji šaukštai, Cukraus pudra - 1 valgomasis šaukštas, Vanduo - 200 mililitrai.

Obuolius perpjaukite išilgai į 4 dalis, pašalinkite sėklas ir sėklalizdžius, nenulupkite. Supjaustykite 2 mm storio riekutėmis, užvirinkite puode vandenį, suberkite cukrų ir sudėkite obuolius. Virkite ne daugiau kaip 2-3 minutes, nupilkite. Iškočiokite tešlą, supjaustykite 3 cm pločio ir 25-30 cm ilgio juostelėmis. Ant vienos juostelės išdėliokite 5 obuolio skilteles taip, kad kraštai išsikištų. Susukite. Kepkite 180 laipsnių temperatūros orkaitėje apie pusvalandį. Pabarstykite cukraus pudra ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.