Blynai su soromis ir varške

Ingredientai: Sorų kruopos - 125 gramai, Vanduo - 250 mililitrai, Pienas - 250 mililitrai, Varškė - 180 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Grietinė - 2 valgomieji šaukštai, Soda - 0.5 arbatinio šaukštelio, Cukrus - 1 valgomasis šaukštas, Miltai - 3 valgomiej.

Kruopas nuplaukite, užpilkite vandeniu, užvirinkite ir pavirkite 5 minutes. Supilkite pieną. Į atvėsusias soras sudėkite varškę, kiaušinius, grietinę, sodą, cukrų ir druską, suberkite miltus ir išmaišykite. Kepkite aliejuje iš dviejų pusių, kol gražiai pagels, sudėkite ant popierinių servetėlių, kad pašalintumėte riebalų perteklių. Patiekite su vaisiais arba grietine.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.