Bulvės su pievagrybiais

Ingredientai: Bulvės - 500 gramai, Pievagrybiai - 200 gramai.

Bulves nuskuskite ir supjaustykite stambiais šiaudeliais. Grybus nuplaukite, nusausinkite ir taip supjaustykite šaudeliais. Bulves apkepkite aliejuje, sudėkite grybus, įberkite druskos, pipirų, jei norite - mėgstamų prieskonių. Išmaišykite. Sudėkite viską į karščiui atsparų indą, įkiškite į 180 laipsnių temperatūros orkaitę maždaug 20 minučių. Sudėkite į dubenį, pabarstykite žalumynais ir iš karto patiekite. Galima patiekti su daržovių salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.