Bulviniai blynai su varške

Ingredientai: Bulvės - 600 gramų, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Svogūnas - 1 vienetas, Kiaušiniai - 2 vienetai, Varškė - 200 gramų, Druska - 1 žiupsnelis.

Bulves ir svogūną sutarkuokite pačia smulkiausia, trynimo tarka arba sutrinkite. Įmuškite vieną kiaušinį, suberkite miltus, pagardinkite druska. Varškę pertrinkite, įmuškite likusį kiaušinį, pagardinkite druska. Galima įdėti smulkintų krapų, sutrinto česnako. Keptuvėje įkaitinkite aliejų. Dėkite šaukštą bulvių masės, išlyginkite, dėkite truputį varškės masės, o ant viršaus dar šaukštą bulvių masės. Palaukite, kol apačia sutvirtės, apverskite ir apkepinkite iš kitos pusės. Šitaip iškepkite visus norimo dydžio blynus. Bulviniai blynai dažniau kepami su mėsos įdaru, tačiau bulviniai blynai su varške tikrai nėra prastesni! Patiekite juos su grietine, gabaliuku sūdytos lašišos.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.