Bulviniai rageliai su sūrio įdaru

Ingredientai: Bulvės - 3 vienetai, Miltai - 500 gramai, Sviestas - 125 gramai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Kiaušinis - 1 vienetas, Fetos sūris - 100 gramai, Virta mėsytė (dešra, vištiena ar kt.) - 150 gramai.

Pasūdytame vandenyje išvirkite bulves, sutrinkite ir sumaišykite su sviestu. Įmaišykite išplaktą baltymą, miltus ir kepimo miltelius, druską ir pipirus. Sumaišykite supjaustytą sūrį, mėsytę, petražoles, pagardinkite druska ir pipirais. Iškočiokite tešlą, supjaustykite trikampukais, uždėkite ant pagrindo įdaro ir susukite ragelius. Sudėkite į riebalais pateptą skardą, suteikite pusmėnulio formą, aptepkite tryniu, pabarstykite (nebūtina, bet jeigu norite) sezamų sėklomis, kepkite 180-200 laipsnių temperatūros orkaitėje apie 20 minučių (kol gražiai apskrus).

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.