Bulvių košės apkepas su vištiena ir špinatais

Ingredientai: Bulvės - 600 gramų, Vištienos filė - 250 gramų, Morkos - 2 vienetai, Špinatai - 150 gramų, Česnakas - 1 skiltelė, Kiaušiniai - 2 vienetai, Sviestas - 100 gramų, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Vištienos filė sumalkite kartu su špinatais. Galima pertrinti maisto smulkintuvu. Galima ir labai smulkiai supjaustyti. Įmuškite 1 kiaušinį ir įmaišykite spaustuku perspaustą česnaką. Pagardinkite druska, pipirais. Išmaišykite. Skustas bulves ir morkas išvirkite truputį pasūdytame vandenyje. Bulves sutrinkite į košę su gabaliuku sviestu (maždaug puse kiekio). Morkas sutarkuokite. Morkas įmaišykite į bulvių košę. Įmuškite 1 likusį kiaušinį, išmaišykite. Kepimo indą aptepkite sviestu. Ant dugno sudėkite pusę bulvių - morkų košės, tuomet dėkite vištienos - špinatų sluoksnį, ant viršaus sudėkite likusią bulvių - morkų košę. Apkepą apdėliokite likusiu sviestu. Kepkite iki 190C įkaitintoje orkaitėje apie 40 min. Jeigu labai skrunda viršus, pridenkite folijos lakštu. Švelnaus skonio, sotus apkepas. Jį galima patiekti su liesa grietine, šviežių daržovių salotomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.