Bulvių salotos su sūriu

Ingredientai: Bulvės - 5 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Porai - 100 gramai, Marinuoti agurkai - 2 vienetai, Sūris - 100 gramai, Grietinė - 200 gramai, Garstyčios - 1 valgomasis šaukštas, Cukrus - 0.5 arbatinio šaukštelio.

Bulves išvirkite, atvėsinkite, supjaustykite kubeliais. Svogūną susmulkinkite (jei norite, kad būtų ne taip aštru, palaikykite keletą minučių užpylę verdančiu vandeniu). Agurkus ir sūrį supjaustykite kubeliais. Viską sumaišykite ir užpilkite iš garstyčių, grietinės, cukraus, druskos ir smulkintų žalumynų padarytu padažu. Vėl išmaišykite ir patiekite.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.