Burokėlių kotletai (burgeriams ir ne tik)

Ingredientai: Didelių burokėlių - 2 vienetai, Kiaušinis - 1 vienetas, Svogūnas - 1 vienetas, Česnakas - 1 skiltelė, Manų kruopos - 2 valgomieji šaukštai, Džiūvėsėliai (apvoliojimui) - 1 sauja, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Aliejaus (kepimui) - 4 valgomi.

Burokėlius išvirkite, atvėsinkite ir sutarkuokite. Sudėkite į puodą, įpilkite 100 ml vandens, užvirinkite, suberkite manų kruopas, maišant patroškinkite 10 min. Per tą laiką vanduo turėtų beveik išgaruoti. Uždenkite. Palikite pabrinkti 20 min. Į gautą masę įmuškite kiaušinį, įspauskite česnaką, sudėkite smulkiai sukapotą svogūną, pagardinkite druska, pipirais. Išmaišykite. Suformuokite kotletus, juos apvoliokite džiūvėsiuose ir iš abiejų pusių apkepinkite gerai įkaitintame aliejuje. Burokėlių kotletus naudokite puikiems burgeriams arba patiekite su daržovių salotomis, grietine, kruopų garnyru.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.