Desertinis sūris su želė gabalėliais

Ingredientai: Varškė - 500 gramai, Rūgpienis - 0.5 litro, Grietinė - 1 stiklinė, Želatina - 3 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Grietinė - 3 valgomieji šaukštai, Želė - 2 pakeliai.

Varškę išsukame su rūgpieniu, grietine ir cukrumi. Želatiną išbrinkiname ir pašildę supilame į varškę. Pagaminame želė, kaip nurodyta ant pakelio ir supjaustę sudedame į varškę. Supilame į formą, dedame į šaldytuvą ir laukiame, kol sustings.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.