Drėgnas šokoladinis biskvitas su šokoladine glazūra

Ingredientai: Kiaušiniai - 4 vienetai, Cukrus - 2 stiklinės, Aliejus - 1 stiklinė, Pienas - 1 stiklinė, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Kakava - 3 valgomieji šaukštai, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Miltai - 2 stiklinės.

Kiaušinius, cukrų, vanilinį cukrų labai gerai išplakite. Supilkite aliejų, pieną, kakavą ir perplakite. Nupilkite šio mišinio į stiklinę ir atidėkite - ja glazūruosime biskvitą. Į likusį plakinį įsijokite miltus bei kepimo miltelius, perplakite. Gautą tešlą supilkite į riebalais vos pateptą kepimo formą ir kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 45 min. Ant vos iškepto biskvito supilkite iš anksčiau pasiliktą stiklinę kakavinio plakinio. Palaukite, kol visiškai atvės ir supjaustykite. Labai purus ir drėgnas biskvitas, kurį galima kepti su uogomis ar vaisiais, ypač tinka avietės, kriaušių gabaliukai.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.