alinusik

Prisiregistravo: 2013.06.18 (7 m.)
Miestas vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Laimėkite „Huggies®“ rinkinį naujagimiui Parašė prieš: 23 val. | Paskutinis atsakymas prieš: 13 min.
  2. 2019 m. Vasario mėn. mažyliai Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  3. Internetinė prekyba vaikų drabužiais: pliusai ir minusai Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Priėmimo į Vilniaus darželius tvarka ir taisyklės Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  5. Vilniaus Justiniškių vaikų darželis BERŽELIS Parašė prieš: 5 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Internetinė prekyba vaikų drabužiais: pliusai ir minusai Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. COMIDAGEN pieno mišinys (atsiliepimai) Sukurta prieš: 9 mėn. Nėra atsakymų.
  3. Išeminis galvos smegenų insultas Sukurta prieš: 6 m. Paskutinis atsakymas prieš: 6 m.