alinusik

Prisiregistravo: 2013.06.18 (7 m.)
Miestas vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2019 m. Vasario mėn. mažyliai Parašė prieš: 5 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  2. Internetinė prekyba vaikų drabužiais: pliusai ir minusai Parašė prieš: 6 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  3. Priėmimo į Vilniaus darželius tvarka ir taisyklės Parašė prieš: 6 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  4. Vilniaus Justiniškių vaikų darželis BERŽELIS Parašė prieš: 9 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  5. Vaiko priežiūros atostogos ir išmokos 2020 metais Parašė prieš: 10 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 43 min.

Sukurtos temos

1. Internetinė prekyba vaikų drabužiais: pliusai ir minusai Sukurta prieš: 6 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  2. COMIDAGEN pieno mišinys (atsiliepimai) Sukurta prieš: 1 m. Nėra atsakymų.
  3. Išeminis galvos smegenų insultas Sukurta prieš: 6 m. Paskutinis atsakymas prieš: 6 m.