bozkule

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2013.04.24 (4 m.)
Miestas Vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis
<=50 | Neišnešiotukams
8,00 €
62 | 1-3 mėn.
6,00 €

Paskutiniai atsakymai

1. Kaip paguldyti miegoti du skirtingo amžiaus vaikučius? Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. Auginančios du ir daugiau mažamečius vaikučius: išgyvenimai ir kasdienybė Parašė prieš: 2 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. Negaliu apsispręsti: gimdyti ar ne? Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  4. Kas tai per bėrimas? Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  5. Neplanuotas nėštumas Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Kaip paguldyti miegoti du skirtingo amžiaus vaikučius? Sukurta prieš: 1 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. Suaugusiųjų atopinis dermatitas Sukurta prieš: 8 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 8 mėn.
  3. Apklausa Neišnešiotukas ir žindymas Sukurta prieš: 11 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  4. Kokią elektrinę viryklę pasirinkti? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.