Graikiškas daržovių ir kumpio apkepas

Ingredientai: Kalafiorai - 2 kilogramai, Svogūnai - 2 galvos, Morkos - 3 vienetai, Grybai - 200 gramai, Rūkytas kumpis - 200 gramai, Grietinėlė, 35 % riebumo - 200 mililitrai, Fermentinis sūris - 200 gramai, Miltai - 1.5 valgomojo šaukšto, Druska - 1 žiups.

Kalafijorus ir morkas apvirkite, kad jie suminkštėtų ir palikite atvėsti. Susmulkinkite rūkytą kumpį, morkas, svogūnus ir grybus. Viską apkepkite. Sumaišykite miltus su grietinėle ir užvirinkite. Tuomet sudėkite pusę sutarkuoto sūrio. Išmaišykite, bet nevirkite. Sumaišykite visus ingredientus, sudėkite į kepimo formą ir ant viršaus pabarstykite likusiu tarkuotu sūriu. Kepkite, kol apskrus sūris – 10 minučių 190 laipsnių temperatūroje.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.