Įvyniojimai su actu nuo celiulito

Celiulitas - dažna problema su kuria susiduria tiek vyresnės moterys, tiek ir jaunos panelės. Siūlome išbandyti įvyniojimus su actu.

Norite įveikti celiulitą? Išbandykite įvyniojimus su obuolių actu – jie padės pagerinti kraujo cirkuliaciją ir šlakų šalinimąsi iš organizmo.

Kad pajustumėte efektą, rekomenduojama atlikti 10 procedūrų.

Vienai procedūrai reikia: 100 ml obuolių acto, 200 ml jūros druskos.

Paruošimas: sumaišykite actą ir druską, šiek tiek pašildykite ir dar kartą kruopčiai išmaišykite.

Naudojimas: pirmiausiai mėgstamu šveitikliu nušveiskite odą (galima naudoti maltos kavos ir medaus mišinį – oda bus stangresnė ir lygesnė). Tada ištepkite paruošta mase problemines vietas, gerai įtrinkite ir apvyniokite maistine plėvele. Atsigulkite į lovą, užsiklokite ir pagulėkite 40 minučių. Po procedūros nusiprauskite po kontrastiniu dušu ir pasitepkite anticeliulitiniu kremu.

Jei jausite stiprų deginimą, nuplauti galima jau po 20 minučių.

Kontraindikacijos: tokių procedūrų negalima daryti nėščiosioms, sergant odos ligomis ir jeigu esate alergiški nurodytiems komponentams.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!