Jauninamosios veido kaukės

Darykite jauninamąsias veido kaukes 2–3 kartus per savaitę, ir džiaukitės nuostabiais rezultatais!
 
Avižinių dribsnių kaukė. 3–4 šaukštus dribsnių užpilkite karštu pienu ar grietinėle. Gauta košele ištepkite veidą, po 15–20 minučių nuplaukite šiltu vandeniu. Ši kaukė gerai minkština sausą, sugrubusią ir vėjo nugairintą odą.
 
Kefyro kaukė. Per 15–20 minučių kelis kartus pasitepkite veidą riebiu kefyru ar kitu rūgštaus pieno produktu, tada nusiprauskite šiltu vandeniu. Galima naudoti grietinę ir grietinėlę, bet tokiu atveju pakanka pasitepti vieną kartą storesniu sluoksniu.
 
Varškės kaukė. Sumaišykite po 2 šaukštus varškės, morkų sulčių, alyvuogių aliejaus ir pieno, pertrinkite iki vienalytės masės. Ištepkite veidą, po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.
 
Bananų kaukė. Sutrinkite prinokusį bananą su šaukšteliu maitinamojo kremo, 1 arbatiniu šaukšteliu alyvuogių aliejaus ir 0,5 šaukštelio citrinos sulčių. Gerai išmaišykite, ištepkite veidą, po 15–20 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

Švieži žalumynai ir pasukos (arba rūgpienis) aprūpins jūsų odą būtinomis medžiagomis, kurių mums, deja, labai dažnai trūksta... Šį kartą siūlome pasidaryti nesudėtingą kaukę nuo raukšlių. Jūsų oda bus jums dėkinga!
 
Reikės: 1 pundelio petražolių, 50 g pasukų arba rūgpienio, 1 šaukšto alyvuogių aliejaus.
 
Paruošimas: susmulkinkite petražoles ir gerai išmaišykite su alyvuogių aliejumi bei pasukomis.
 
Naudojimas: nusiprauskite šiltu vandeniu, nuvalykite odą toniku. Ištepkite veidą paruošta kauke, po 25 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Nusišluostykite rankšluosčiu ir pasitepkite lengvu kremu.
 
Malonių procedūrų!

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!