Jautienos rutuliukai grietinėlės padaže

Ingredientai: Jautienos faršas - 1 kilogramas, Svogūnas - 1 vienetas, Sviestas - 50 gramai, Džiūvėsėliai - 60 gramai, Kiaušiniai - 2 vienetai, Druska, pipirai, muskato riešutas - 1 žiupsnelis, Nutarkuota citrinos žievelė - 1 arbatinis šaukštelis, Sultininy.

Į faršą įmaišykite truputyje sviesto apkepintą svogūną, kiaušinius, druskos, pipirų, muskato riešutą, citrinos žievelę, džiūvėsius. Labai gerai permaišykite. Suformuokite nedidelius rutuliukus ir juos glaudžiai sudėkite į didesnį kepimo indą. Rutuliukus kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 15 min. Kol kepa rutuliukai, pasiruoškite padažą. Storadugniame puode ar keptuvėje išlydykite sviestą, berkite miltus ir intensyviai išmaišykite, tuomet pilkite sultinį ir palaukite, kol užvirs, supilkite grietinėlę ir pakaitinkite apie 5-10 min. iki kol padažas sutirštės. Apkepusius rutuliukus ištraukite iš orkaitės, užpilkite padažu ir grąžinkite į orkaitę dar 20 min. Tiekite su bulvėmis, daržovėmis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.