Jogurtinė agurkų sriuba

Ingredientai: Ilgavaisiai agurkai - 400 gramai, Natūralus jogurtas - 200 mililitrai, Neriebi grietinėlė - 200 gramai, Vyno actas - 2 valgomieji šaukštai, šviežios mėtos - 2 valgomieji šaukštai, Česnako skiltelės - 2 vienetai, Druska - 1 žiupsnelis, Malti .

Agurkus supjaustykite plonomis juostelėmis (žievelės nulupti nereikia), o mėtų lapelius bei česnaką susmulkinkite. Giliame inde sumaišykite jogurtą, grietinėlę ir vyno actą, o visą šį mišinį pagardinkite druska bei pipirais. Suberkite agurkus, mėtas bei česnakus, atsargiai pamaišykite ir įdėkite paruoštą sriubą į šaldytuvą, kad šiek tiek atšaltų. Prieš patiekiant papuoškite agurkų gabaliukais ir mėtų lapeliais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.