Kaip teisingai dažytis lūpas?

Šiandien pakalbėsime apie tai, kaip teisingai pasidaryti lūpų makiažą. Kodėl būtent ši tema? Todėl, kad būtent dailiai padažytos lūpos padės rafinuotai moteriai išsiskirti iš kitų. Kalbant apie lūpų dažymą svarbu viskas: ir spalva, ir kontūro apvedimas, ir apranga, ir net aplinka, kurioje būsi, apšvietimas.      

Kai kurios moterys net kojos iš namų nekelia nepasidažiusios lūpų. Tačiau daugelis tai daro paskubomis, iš įpratimo, nedovanotinai pamiršdamos apie tai, kad lūpų makiažas – tai ištisas menas ir žiūrėti į tai reikėtų atsakingai. Teisingai užtepti lūpų dažai tau gali sukurti tobulą įvaizdį. Mažai kas žino, kad žavingosios Merlin Monro lūpos buvo siauros, o juk visiems įsiminė būtent jos nuostabi  Amūro lanko formos  burna. Šis grožis buvo kuriamas teisingo lūpų makiažo dėka – Holivudo primadona, norėdama savo lūpas optiškai padidinti ir suteikti joms gražų išlenkimą, naudojo tris raudonos spalvos atspalvius.         

Lūpų makiažas pradedamas... Ne, ne, visai ne nuo lūpų dažų. Norint gražių lūpų, pradžioje būtina padaryti lengvą pilingą bei sudrėkinti jų jautrią odelę. Ir tik tada galima pereiti prie makiažo.    

Trys teisingo makiažo žingsniai

Pirmas žingsnis – padenk lūpas toniniu pagrindu. Labai svarbu stropiai užpildyti visas smulkias raukšleles – taip lūpų dažai ar blizgis lygiau pasiskirstys ir ilgiau laikysis.

Antras žingsnis – lūpų kontūro apvedimas. Kontūrinis pieštukas turi būti tokio pat atspalvio kaip ir lūpų dažai  arba vienu tonu tamsesnis. Apvesti lūpas lygiai ne taip jau paprasta. Ranka kartais sudreba ir linija gali gautis nelygi bei sugadinti visą lūpų makiažą. Jei esi neįgudusi šioje srityje, tai siūlome palengvinimą: sudėliok taškiukus, per kuriuos turėtų praeiti kontūro linija. Dabar atsargiai, neskubėdama, sujunk juos tarpusavyje. Jeigu kontūras gavosi  pernelyg  kontrastingas, palygink jį vatos pagaliuku.           

Tinkamai apvestas kontūras – tai, galima sakyti, pusė darbo. Jo pagalba tu gali pakoreguoti lūpų formą. Jeigu savo lūpoms nori suteikti gundančio putlumo, tuomet kontūrą reikia vesti šiek tiek išeinant virš natūralios lūpų linijos. Jeigu norisi atvirkščiai – optiškai sumažinti didelę burną, kontūrinę liniją brėžk siauriau natūralaus lūpų krašto.   

Trečias žingsnis – užtepam pirmą lūpų dažų sluoksnį. Profesionalūs visažistai lūpų makiažui naudoja teptuką. Teptukas lūpas nudažo kur kas geriau, o be to, dar suteikia galimybę sumaišyti keletą spalvų. Tai suteikia lūpoms reljefiškumo. Kaip taisyklė, lūpos pradedamos dažyti nuo vidurio  link lūpų kampučių. Užtepei vieną sluoksnį? Dabar atsargiai nusausink lūpas servetėle ir truputį papudruok – taip lūpų dažai geriau išsilaikys. Dabar užtepame antrą sluoksnį. Jei nori putlesnių lūpų, ant apatinės lūpos užtepk šiek tiek blizgio.   

Renkamės lūpų dažus

Šiek tiek apie lūpų dažų spalvą. Tai labai svarbu, nes net jei lūpos bus nudažytos pagal visas taisykles, o bus pasirinkta netinkama spalva, visos pastangos nueis perniek. Atskleisime  keletą paslapčių. Tamsios odos savininkei tradiciškai tiks sodrios, tamsios spalvos – vyno, slyvinė. Šviesiai odai tiks šviesūs, karameliniai atspalviai.  Rinkis drėkinamuosius lūpų dažus, nes dėka juose esančių naudingų medžiagų, jie suteiks lūpoms ne tik gražią spalvą, bet dar ir pamaitins jautrią lūpų odą. Atsparius lūpų dažus rinkis tik ypatingais atvejais – jie labai išsausina lūpas.  

Dar vienas patarimas – jei nori sukurti “drėgnų lūpų” efektą”, naudok blizgį, tik atmink, kad jis ne toks atsparus kaip lūpų dažai, todėl laikas nuo laiko juo reikės  lūpas “atšviežinti”.

Dar vienas svarbus faktorius, skirtas ne makiažui, bet bendram įspūdžiui apie moterį. Atmink, kad žmogaus pasąmonėje: akys – tai sielos veidrodis, o lūpos – kūno. Todėl, norėdama atkreipti kitų dėmesį į savo protą arba vidinį pasaulį, paryškink akis, o norėdama paflirtuoti ir patikti vyrams, ryškink lūpas. 

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!