Kalėdinis pyragas (pudingas)

Ingredientai: rudasis cukrus (geriausia Light Muscovado) - 200 gramai, Vanduo - 240 mililitrai, Sviestas - 100 gramai, Cinamono milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Malti gvazdikėliai - 0.5 arbatinio šaukštelio, Imbiero milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, J.

Puode užverdame vandenį, sudedame sviestą, cukrų, razinas, džiovintus vaisius, suberiame prieskonius ir druską. Viską išmaišome ir leidžiame mišiniui pavirti ant silpnos ugnies apie 5 min. Po to nuimame puodą nuo ugnies, supilame džiovintų vaisių mišinį į karščiui atsparų dubenį ir paliekame atvėsti mažiausiai 15 min. Ant šiltų džiovintų vaisių suberiame miltus, sodą ir lengvai išplaktus du kiaušinius. Mediniu šaukštu viską išmaišome. Po to suberiame tarkuotą citrinos arba apelsino žievelę ir dar kartą viską išmaišome. Orkaitę įkaitiname iki 160C. Pyrago masę supilame į kepimo popieriumi išklotą apvalią (geriausia 20cm skersmens) arba stačiakampę kepimo formą ir kepame apie 1val.15 min. Mediniu smeigtuku reiktų patikrinti, ar pyragas iškepė. Iškepusį pyragą išimame iš orkaitės ir padedame ant grotelių atvėsti. Šį pyragą galima valgyti tą pačią dieną, tačiau rekomenduojama bent porą dienų jį brandinti, nes tada atsiskleidžia tikras jo skonis. Pyrago viršų galima apibarstyti riešytais arba šokoladu. Mano šeimai jis labai patinka, tad tikiuosi patiks ir jums. SKANAUS !

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.