Kalėdų žvaigždė (puansetija)

Kalėdų žvaigždė, Kalėdų gėlė, puošnioji karpažolė arba puansetija – tai iš tiesų puošnus ir akį traukiantis augalas. Ar žinote, kaip jį prižiūrėti?
 
Bendrosios charakteristikos
 
Šis kambarinis augalas mėgsta šilumą, gerai jaučiasi temperatūroje nuo 12 iki 25 laipsnių. Karščio jis, deja, nepakelia. Jei oras patalpoje sausas, gėlę būtina periodiškai purkšti. Puansetijos nemėgsta skersvėjų, vėjo, todėl prieš parnešant augalą namo jį reikia iš karto įsukti į laikraštį ar popierių.
 
Kur laikyti?
 
Geriausia puansetiją pastatyti šviesioje, tačiau apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir skersvėjų vietoje. Žemę derėtų periodiškai papurenti, pabadyti dantų krapštukais, kad šaknys gautų oro. Vasarą galima išnešti į balkoną ar išvežti į sodą, ar bent jau pasirūpinti tuo, kad augalas galėtų „pakvėpuoti“ – vėdinkite patalpas, tačiau saugokite gėlę nuo skersvėjų. Jei žiemą nepakaks šviesos, augalas gali pradėti mesti lapus. Rudenį šviesos jam reikia mažiau, todėl vakarop geriau perkelti jį į patamsį.
 
Temperatūra
 
Nepriklausomai nuo metų laiko, geriausia, kad temperatūra būtų pastovi, pageidautina – ne žemesnė nei 18 laipsnių, ir ne aukštesnė nei 25 laipsniai. Išskirtinį dėmesį reikėtų augalui skirti žydėjimo periodu – apie Kalėdas temperatūra turėtų būti ne žemesnė nei 14-16 laipsnių.
 
Laistymas
 
Vasarą laistyti reikia dažniau, žiemą, kai augalas nužydi, laistoma rečiau, kad jis galėtų pailsėti. Niekada nenaudokite laistymui šalto vandens – puansetijų šaknys labai jautrios. Pasirūpinkite geru drenažu, kad vandens perteklius galėtų nutekėti – antraip šaknys gali pradėti pūti.
 
Oro drėgmė
 
Jei augalas blogai žydi, meta lapus, dažniausiai dėl to kaltas per sausas oras. Pamatę pirmuosius „simptomus“, imkitės priemonių: pastatykite oro drėkintuvą ar periodiškai apipurkškite gėlę vandeniu.
 
Tręšimas
 
Tręšti reikėtų nuo pavasario iki rudens, geriausiai šiam reikalui tinka specialūs mineralinių medžiagų kompleksai. Žydėjimo periodu augalui itin reikalingas kalis.
 
Dirva
 
Puansetijos labai mėgsta durpes, tad pavasariop jas reikia persodinti būtent į tokį substratą. Žemė visą laiką turėtų būti drėgna (išskyrus ramybės periodu), bet perlaistyti ar permerkti nevalia. Turi būti ir geras drenažas, kad vanduo lengvai susigertų. Itin derlinga dirva netinka, neturėtų ji būti ir pernelyg lengva, geriausia – purios ir vandeniui laidžios durpės. Jei žemė bus pernelyg derlinga, puansetijos suvešės, tačiau mažai žydės.
 
Persodinimas
 
Ypatingos priežiūros puansetijos nereikalauja. Persodinti jas geriausia kasmet nuo balandžio iki gegužės mėnesio. Tam kovo mėnesio pradžioje reikėtų nupjauti 1/3 stiebo ir palikti augalą šiltoje patalpoje. Tuo metu augalas turi gauti kaip galima daugiau šviesos, jį reikia laistyti šiltu vandeniu. Kai pasirodys nauji lapeliai, puansetijas reikia persodinti į didesnį vazoną. Persodinus temperatūra patalpoje turėtų siekti 20 laipsnių. Kaskart, kai pasirodo nauji ūgliukai, reikia palikti 5-6 pačius stipriausius, o kitus – pašalinti.
 
Pasiruošimas žydėjimo ir ramybės periodui
 
Kai augalas nužydi, 6 savaites laistyti reikia mažiau. Tai – ramybės periodas. Tuo metu lapai pradės vysti, ir tai yra normalu. Laistyti reikia tada, kai žemė visiškai išdžius. Kovo pabaigoje nupjaunamas trečdalis stiebo, o nuo rugsėjo pabaigos 8 savaites augalas turi būti šviesoje ne mažiau kaip po 10 valandų per dieną. Po to reikia pernešti gėlę į tamsią vietą ar kuo nors pridengti.
 
Kenkėjai
 
Jei augalą užpuolė kenkėjai, būtina trinti lapus muilo tirpalu, ir nuskalauti po šiltu vandeniu duše. Procedūros metu žemė turi būti uždengta polietileno plėvele. Pažeistus lapus reikia pašalinti.

Susiję straipsniai

Pavasariniai efemerai: anksčiausiai pražystantys Lietuvos augalai

Ar žinote, kurios gėlės prasiskleidžia pirmosios? Kviečiame su jomis susipažinti!

Kaip ilgiau išlaikyti skintas gėles ir jų puokštes?

Ką daryti, kad galėtume kuo ilgiau džiaugtis gražiai, šviežiai atrodančiomis gėlėmis? Dalinamės naudingais patarimais!

Per kiek laiko sudygsta sėklos?

Kiek dienų teks laukti, kol sudygs įvairių daržovių ir prieskoninių žolelių sėklos?