Keptos cukinijos ir mocarelos užkandis

Ingredientai: Druska - 1 žiupsnelis, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Cukiniją supjaustykite vidutinio storumo riekutėmis, pasūdykite druska ir užberkite šiek tiek pipirų. Paruoštus cukinijos gabaliukus sudėkite ant grotelių ir šiek tiek pakepkite. Ant iškeptos cukinijos sudėkite pomidorų riekeles ir mocarelos gabaliukus. Paruoštą užkandį vėl įdėkite į orkaitę ir kepkite 150 laispnių temperatūroje, kol sūris šiek tiek aptirps. Prieš patiekiant nepamirškite paskaninti nuostabaus aromato baziliko lapeliais.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.