Kodėl mamos nuolat vėluoja?

Vaikų susilaukusioms moterims sunku susidaryti tikslią dienotvarkę ir jos laikytis. Juk jos kasdien susiduria su aibe keisčiausių ir netikėčiausių vaikučių reakcijų, kurios gerokai atitolina išėjimą iš namų bei apsunkina kasdienius darbus. Siūlome peržvelgti komišką vėlavimo priežasčių sąrašą - įsitikinsite, kad daugelis situacijų jums iki skausmo pažįstamos!

 

1. Einant pro duris ištiko isterijos priepuolis, nes batai spaudžia, kepurė graužia, su megztiniu karšta, o kelnės šlykščios!

2. Atsisėdus į automobilį, pagaliau radus patogią sėdėjimo pozą ir užsisegus automobilinės kėdutės diržus vaikas staiga užsimanė į tualetą.

3. Po pusryčių ne tik virtuvė, bet ir vaikas bei mama „kaip po karo“. Košė pasiekė ir lubas, ir mamos plaukus, ir vaiko ausis. Neįmanoma spėti laiku nes teks tvarkytis ir praustis. Visiems. Vėl.

4. Išėjimui suruoštas vaikas netikėtai... užmigo.

5. Negalima išeiti iš namų, kol nebaigėme žiūrėti „Ledo šalies“. Ir taip kasdien.

6. Mama nusiprausė, persirengė, susitvarkė šukuoseną bei makiažą ir prieš išeidama susitikti su drauge nusprendė pamyluoti savo stebuklą. Tai klaida, nes dabar tenka persirengti svarstant ar atliptas mišinukas paliks neatskalbiamą dėmę ant naujos palaidinės.

7. Laiko pasiruošti vos pusdienio išvykai visuomet nepakanka. Juk reikia susidėti papildomą drabužėlių vaikui komplektą, kepurę, kremą nuo saulės, vystyklus, o dar ir gėrimai, užkandžiai, žaisliukas, gal dar kokią spalvinimo knygelę įsimesti?..

8. Na leisti penkiamečiui apsirengti pačiam tikrai nebuvo geriausias sprendimas... Einam persirengti.

9. Vaikas nenori niekur keliauti, tad pasielgė niekšiškai, tačiau, sutikime, gudriai ir paslėpė automobilio raktelius.

10. Jau prieš mėnesį suplanuotas susitikimas su draugais ką tik pakibo ant plauko, nes auklė netikėtai atsisakė ateiti. Skambiname močiutėms ir vėl vėluojame...

11. „Mano batai buvo du, vienas dingo - nerandu. Aš su vienu batuku, niekur eiti negaliu“.

12. Jau beveik pasiekus savo kelionės tikslą vaikas dramatiškai nukrenta lygioje vietoje, keliai nubrozdinti, kibiras ašarų ir bėgimas į vaistinę pirkti spalvingų pleistriukų.

13. Jau nuėjote gerą galą kelio, bet staiga mažylis prisiminė, kad jis tiesiog negali žengti nė vieno žingsnio be savo pliušinės žirafos. Teks grįžti.

14. Einant su vaiku mažylis pamatė kitą berniuką, valgantį bananą. Tolesnis veiksmų planas akivaizdus - tenka eiti į parduotuvę banano, nes atžalėlė tuoj mirs iš bado.

15. Pagrindinė vėlavimo priežastis yra labai paprasta. Vaikučiai tiesiog yra lėti.

Susiję straipsniai

Vaida Bernatavičė apie sūnaus virsmą paaugliu: „Ne iki galo supratau motinystę“

Vaida, pagimdžiusi vos 22-jų, praktiškai paauglė, iki vaiko gimimo nesuvokė, ne iki galo suprato motinystę. „Skaičiau, domėjausi, kūriau vaizdą.“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė – pirmą kartą mama: „Kaltindavau save, kad esu netikėlė“

Mis Lietuva Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė sako, kad tapus mama pirmą kartą, neturi jokio supratimo, kaip viskas bus.

Galimybė tapti tėčiu kartais prilygsta stebuklui: Žilvino Žitkaus istorija

Paklaustas, kodėl tapti tėčiu buvo taip sudėtinga, Žilvinas atsiduso: „Gyvenime turėjau tris bandymus sukurti laimingą šeimą.“