Kokosinis pyragas su vaisiais

Ingredientai: Miltai - 1 stiklinė, Cukrus - 0.5 stiklinės, Sviestas - 100 gramai, Kepimo milteliai - 1.5 arbatinio šaukštelio, Kiaušiniai - 3 vienetai, Vanilinis cukrus - 2.5 arbatinio šaukštelio, Ananasai - 350 gramai, Kokoso drožlės - 2 saujos, Apelsinai.

Supjaustykite vaisius ir sumaišykite su kokoso drožlėmis. Išsukite sviestą, cukrų, vanilinį cukrų, įmuškite kiaušinius. Įmaišykite miltų ir kepimo miltelių mišinį. 3/4 tešlos supilkite į kepimo formą, sudėkite vaisius ir užpilkite likusią tešlą. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie valandą.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.